ONLINE: Od 17:00 generálka proti Žižkovu

Od 17:00 odehrají sešívaní na Střížkově generálku před ligou proti Viktorii Žižkov. Zápas vysílá živě Slavia TV.

Sešívaní odehrají své poslední přípravné utkání na ligovou sezonu od 17:00 na Střížkově proti fotbalistům Viktorie Žižkov. Do hry nezasáhne Milan Škoda, který nabírá tréninkové manko po viróze, která ho skolila na začátku přípravy.

Od úvodních minut se mezi tyče postaví Přemysl Kovář a o jeho bezpečnost se bude starat obrana se složení Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, David Hovorka a Jan Bořil. Roli defenzivního štítu se zhostí tradičně Tomáš Souček na středu zálohy podporovaný Josef Hušbauerem a Ibrahimem Traorém. Na krajích bude operovat Lukáš Masopust a Jaromír Zmhral, v útoku pak osamocený Mick van Buren.

Sestava pro 1. poločas: Kovář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Souček – Masopust, Hušbauer, Traoré, Zmrhal – van Buren