VYPRODÁNO! Ve středu premiéra 8. dílu TOTÁLN! SEZONY

Ve středu 11. září se uskuteční slavnostní premiéra 8. dílu TOTÁLNÍ SEZONY. Můžete se také těšit na velkou besedu s předsedou představenstva, hlavním trenérem a hráči!

Vstupenky na finále Totální sezony byly vyprodány!
Pokud jste však členy klubu Slavia, přihlašovat se stále můžete na adrese: slavia@slavia.cz.

Přijďte si vychutnat poslední díl unikátního slávistického seriálu, kterým se uzavře velkolepá slávistická jízda v TOTÁLNÍ SEZONĚ. Slavnostní předpremiéra se uskuteční ve středu 11. března v Multikině Premiere Cinemas v Praze v Hostivaři. Samotné promítání 8. dílu začná v 18:00, po zhlédnutí snímku naváže beseda s opravdu vzácnými hosty! Těmi budou předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík, hlavní trenér Jindřich Trpišovský, odchovanec Tomáš Souček a brankář Ondřej Kolář.

Vstupné na besedu s promítáním je stejné jako dosud ve Slavia Museum - 150 Kč plné vstupné, 100 Kč pro permanentkáře. Středeční premiéra a beseda s hosty je zároveň také speciální akcí pro ty z vás, co si koupili permanentku do Slavia Klubu. Většině majitelům těchto permic přišel v pátek email, skrze který je potřeba nahlásit účast na středeční akci. Pokud jste tak neučinili a chcete dostávat informace o novinkách a bonusech, které jsou součástí vaší prémiové permanentky, napište nám na e-mail: slavia@slavia.cz.

VSTUPENKY NA STŘEDEČNÍ BESEDU A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU SI LZE KOUPIT ZDE!

V neděli 15. září bude osmý díl TOTÁLN! SEZONA k vidění na Slavia TV.

Pozor! Pokud jste si v minulosti zakoupili vstupenky na tradiční čtvrteční promítání v muzeu, platí vám na středu a není nutné vstupenky měnit či vracet. A můžete si tak užít slavnostní zakončení a unikátní besedu prostorách kina.

Aktuálně

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

včera
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Prohlídky stadionu s legendou vyprodány!

včera
Aktualizace: Prohlídky stadionu a muzea Slavie s legendou jsou vyprodány. Na každou z pěti prohlídek se mohl přihlásit omezený počet zájemců. Brzy se mohou fanoušci těšit na další zajímavé akce, které pro ně připravujeme.

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

před 3 dny
Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Další články