David Hovorka musí kvůli vážnému zranění na operaci

Slavia se musí v následujících měsících obejít bez opory obranných řad. Stopera Davida Hovorku čeká operace kolene.

Sešívaný stoper se zranil po hodině hry na hřišti druhé Plzně a musel nuceně střídat. První vyšetření v nemocnici bohužel přineslo špatné zprávy – přetržení předního zkříženého vazu.

„David Hovorka hned po zápase zamířil na vyšetření do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích, kde pod dohledem týmu klubového lékaře Petra Krejčího mladšího absolvoval všechna vyšetření. Ta bohužel potvrdila nejhorší možnou variantu – přetržený přední zkřížený vaz v koleni. Během pondělí budou vyšetření pokračovat a rozhodne se, kdy a jak podstoupí operační zákrok. Doba rekonvalescence bude bohužel dlouhá. Davidovi přejeme co nejvíce zdraví a hodně štěstí. Cely klub při něm stojí a uděláme maximu v jeho návratu na hřiště,” říká mluvčí sešívaných Michal Býček.

AKTUALIZACE: Zraněný David Hovorka podstoupí v úterý operační zákrok přetrženého předního zkříženého vazu. Od čtvrtka nastoupí na rehabilitační oddělení ÚVN ve Střešovicích. Doba rekonvalescence se odhaduje na 6 až 8 měsíců.

Aktuálně

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Další články