V sobotu na Strahově proti Žižkovu!

Los si s námi a Žižkovany zalaškoval. S Viktorkou jsme se na Strahově před dvěma měsíci loučili s domácím porstředím, dnes tu máme se stejným soupeřem ligovou premiéru. Hraje sice druhý se třetím, ale nebylo by vůbec špatné zopakovat si minulý ročník - po žižkovské podzimní velké výhře 4:0 jsme v sobotu 24. května doma Viktorii zdolali opět velmi přesvědčivě - 3:0!
Los si s námi a Žižkovany zalaškoval. S Viktorkou jsme se na Strahově před dvěma měsíci loučili s domácím porstředím, dnes tu máme se stejným soupeřem ligovou premiéru. Hraje sice druhý se třetím, ale nebylo by vůbec špatné zopakovat si minulý ročník - po žižkovské podzimní velké výhře 4:0 jsme v sobotu 24. května doma Viktorii zdolali opět velmi přesvědčivě - 3:0! Žižkovští na nás ostatně vůbec nemají v poslední době dobré vzpomínky, před více než rokem jsme je dokonce na Strahově připravili slavným Kukovým gólem v závěru utkání (1:0) o titul. Viktorka si však letos na jaře vedla nad očekávání dobře a obhájila s novým trenérem Vítězslavem Lavičkou svou třetí pozici, což jí opět zaručuje účast v předkole Poháru UEFA (pojede až do dalekého Kazachstánu). Odrazila totiž nápor čtvrtého Liberce, nakonec jí k tomu v posledním kole stačila domácí remíza 1:1 s Baníkem Ostrava.

V žižkovském celku stále působí někteří hráči, kteří si v minulosti vyzkoušeli dres Slavie - kromě Zimbabwana Chihuriho je to zkušený Janoušek. V létě navíc pod vysílač přestoupili i Jakub Hottek a dorostenecký reprezentační útočník Petr Mikolanda, jenž u nás na jaře působil coby host z Motorletu. Jinak se však kádr našeho dnešního soupeře během léta prakticky vůbec nezměnil. Oporou mužstva je ostřílený kapitán Aleš Pikl. Tahounem by měl být Luděk Stracený, který sice celé jaro promarodil, ovšem v létě se už zapojil do přípravy.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články