Do Slavia museum s A-týmem!

Ve čtvrtek 23. ledna od 16:30 připravilo Slavia Museum pro všechny fanoušky speciální program. Součástí prohlídky muzejních prostor bude i kompletní A-tým!

Slavia Museum otevře své brány netradičně ve čtvrtek 23. ledna odpoledne, a to v 16:30. Součástí prohlídky stadionu bude tentokrát i autogramiáda A-týmu, a to včetně nových posil, která začne cca v 17:00 a bude probíhat v prvním patře muzea. Předpokládaný konec je v 19:00.

V muzeu najdete aktuální artefakty ze zápasu Ligy mistrů v Evropské ligy. Nechybí mistrovské trofeje, medaile nebo cenné kovy slávistů z reprezentací, stejně tak dresy současných i bývalých hráčů Slavie, to vše doplněno o unikátní záběry.

Vstupné do muzea je dle standardního ceníku a vstupenky je možné zakoupit níže v článku a také na místě. Pokladny budou mít ve čtvrtek otevřeno od 10 do 19 hodin. Součástí vstupu bude jako dárek balíček hráčských kartiček.

Prémioví permanentkáři mají vstup zdarma, musí se nicméně nahlásit na emailové adrese museum@slavia.cz do 21. ledna do 18:00.

Ceník vstupenek

Aktuálně

Slavia podpořila zdravotníky ve Wuhanu

dnes
Sešívaní při nástupu proti Opavě vyjádřili solidaritu se zdravotníky ve Wuhanu při boji s koronavirem.

Úžasná zkušenost a skvělí fanoušci, říká novic Zima

včera
V Edenu hrál za sešívané úplně poprvé a navíc na postu, který mu není vlastní. I tak David Zima v záloze obstál a pomohl porazit Opavu 2:0. ​„Pro mě je to úžasná zkušenost," řekl.

Tým má obrovský potenciál, těší trenéra

včera
Sešívaní zvítězili v prvním domácím zápase roku nad Opavou 2:0. ​„Jsem rád za dílčí věci, v organizaci hry nás ale ještě čeká hodně práce," říká Jindřich Trpišovský.

Další články