Ve středu proti Ústí. Oba kluby pomůžou Radimu Novákovi

Ve středu odpoledne odehrají slávisté přípravné utkání proti Ústí nad Labem. Oba týmy podpoří v rámci zápasu vážně nemocného Radima Nováka, bývalého brankáře Severočechů.

Před odletem na herní soustředění v Portugalsku odehrají slávisté ve středu od 13:30 na Stadionu Evžena Rošického přípravné utkání proti Ústí nad Labem. Fanouškům, kteří budou chtít přátelské utkání navštívit, bude k dispozici hlavní tribuna. Vstup A3 přístupný z ulice Diskařská se otevírá hodinu před zápasem, na místě bude k dispozici stánek se základním občerstvením. Parkovací plochy před stadionem jsou omezeny, prosíme proto fanoušky, aby na utkání pokud možno dorazili městskou hromadnou dopravou. Pro diváky, kteří na stadionu nemohou být osobně, bude utkání v přímém přenosu vysílat Slavia TV.

Po domluvě s FK Ústí nad Labem se SK Slavia Praha přidá k vyjádření podpory bývalému ligovému brankáři Radimu Novákovi, který právě za Ústí nad Labem chytal a dvakrát s ním postoupil do nejvyšší fotbalové soutěže. Radim Novák bohužel onemocněl těžkou formou rakoviny a pro alternativní léčbu potřebuje získat určitý finanční obnos.

Vstupné na středeční přípravné utkání mezi Slavií a Ústím bude po domluvě obou celků dobrovolné. U vstupu na stadion bude připravena nádoba na dobrovolné vstupné, ze kterého půjde celý výtěžek na pomoc Radimu Novákovi. Tomu mimo jiné pomáhá i řada hráčů z kabiny A-týmu Slavie, někteří z nich se s ním potkali i během svých kariér. Tak pomozte i vy! Rodina a přátelé založili na podporu Radima Nováka transparentní účet, kdo chce pomoci, může poslat příspěvek na účet 4192599043/0800. Více informací naleznete zde.  

Fotogalerie

Aktuálně

Slavia podpořila zdravotníky ve Wuhanu

dnes
Sešívaní při nástupu proti Opavě vyjádřili solidaritu se zdravotníky ve Wuhanu při boji s koronavirem.

Úžasná zkušenost a skvělí fanoušci, říká novic Zima

včera
V Edenu hrál za sešívané úplně poprvé a navíc na postu, který mu není vlastní. I tak David Zima v záloze obstál a pomohl porazit Opavu 2:0. ​„Pro mě je to úžasná zkušenost," řekl.

Tým má obrovský potenciál, těší trenéra

včera
Sešívaní zvítězili v prvním domácím zápase roku nad Opavou 2:0. ​„Jsem rád za dílčí věci, v organizaci hry nás ale ještě čeká hodně práce," říká Jindřich Trpišovský.

Další články