Ondřej Kolář prodloužil smlouvu do června 2024

Ondřej Kolář prodloužil se Slavií svoji stávající smlouvu, která tak bude platná až do června 2024.

Před začátkem jarních ligových bojů se Slavií prodloužila o čtyři a půl roku smlouvu její brankářská jednička Ondřej Kolář. Nová smlouva je tak platná až do 30. června 2024.

„Slavii jsem si strašně oblíbil a jsem velmi rád, že zde mohu pokračovat. Věřím, že mám klubu ještě hodně co dát a věřím, že budeme spolu úspěšní jako doposud,“ byla první slova Ondřeje Koláře po slavnostním podpisu smlouvy.

Ondřej Kolář ve Slavii

Ondřej Kolář posílil sešívané řady příchodem z Liberce v lednu 2018 a stal se neoddiskutovatelnou jedničkou Slavie, se kterou od té doby dosáhl na úctyhodné individuální milníky i týmové trofeje a úspěchy nejen v tuzemsku. Od svého příchodu nastoupil za Slavii v celkově 94 soutěžních zápasech, ve kterých udržel neuvěřitelných 51 čistých kont. 

V domácí ligové soutěži se navíc může pyšnit skvělým průměrem 0,6 obdrženého gólu za zápas. Jakoby to samo o sobě nestačilo, v letošní sezoně Ondřej Kolář společně se svoji obranou posunul defenzivní výkony Slavie na zcela novou úroveň. V 18 odehraných ligových zápasech obdržel pouhé tři góly, zaznamenal 15 čistých kont a může se tak pochlubit zcela nevídaným průměrem 0,16 obdrženého gólu na zápas. Od 52. minuty červencového utkání v Teplicích až po 31. minutu listopadového, domácího utkání s Příbramí navíc neinkasoval jediný gól a s celkově 789 minutami a 8 celými zápasy bez obdržené branky se v historických tabulkách brankářů posunul na druhé místo za Petra Čecha.

Gratulujeme k nové smlouvě a přejeme mnoho štěstí, Koli!

Aktuálně

Mám více času na dceru, fotbal mi ale obrovsky chybí

včera
Tomáš Holeš, který oslavil sedmadvacáté narozeniny, v rozhovoru pro klubový web prozradil, jak se v aktuální situaci připravuje, nebo tráví volný čas. ​„Fotbal nám všem schází, musíme být ale trpěliví," vzkázal také fanouškům.

Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

před 2 dny
V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

28.03.2020
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Další články