Restart ligy odhlasován, Tomáš Bůzek v ligovém výboru LFA

Kluby FORTUNA:LIGY si na ligovém grémiu odhlasovaly restart nejvyšší soutěže. V ligovém výboru Jana Nezmara nahradí Tomáš Bůzek.

Ligové grémium LFA, kterého se zúčastnilo všech 32 profesionálních fotbalových klubů v republice, rozhodlo o restartu profesionálních soutěží. Souhlas s dohráním FORTUNA:LIGY a FORTUNA NÁRODNÍ:LIGY vyslovilo i Ministerstvo zdravotnictví ČR.

V případě komplikací v podobě hráče pozitivně otestovaného na přítomnost koronaviru bude postupováno dle platných zákonných předpisů. Rozhodnutí o případné karanténě ostatních členů je tak v kompetenci příslušných krajských hygienických stanic.

Na programu ligového grémia byla také volba jednoho ze tří členů Ligového výboru LFA za FORTUNA:LIGU. Uvolněné místo Jana Nezmara, jemuž v letošním roce končí čtyřleté volební období, obsadí člen představenstva SK Slavia Praha Tomáš Bůzek.

Aktuálně

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

V neděli od 19:00 v Edenu s druhou Plzní

včera
Sešívané čeká v neděli od 19:00 v Edenu utkání 28. kola FORTUNA:LIGY proti Viktorii Plzeň.

Další články