Společně v Edenu! Alespoň symbolicky

Slavia před netradičně tichým Edenem získala v sobotu tři body. A když už jste s námi nemohli být osobně, jsme rádi, že s námi byly alespoň vaše tváře!

Více jak třetina figurín na Tribuně Františka Pláničky nesla už v duelu s Jabloncem podobiznu slávistických fanoušků a další přibývají! Aktuálně už je přes 500 slávistů, kteří s námi budou fandit v Edenu proti Plzni. Přidejte se i vy!

Pokud jste se ještě nezapojili a chcete i vy být s námi na stadionu alespoň symbolicky, nahrajte svou fotku na bílém pozadí, v co nejvyšší kvalitě na stránku projektu a o zbytek už se postaráme. Z celkové ceny 499 Kč jedné figuríny jde 250 Kč na podporu a rozvoj akademie. Zbytek částky jde na vytisknutí a umístění fotografie v životní velikosti na Sinobo Stadium.

Těm, co stihli nahrát a zaplatit své fotky do pátečního rána, jsme podobizny na figuríny umístili na tribunu už před sobotním zápasem s Jabloncem. Zbylé budeme na stadion doplňovat postupně. Na zápase s Plzní budou na místech podobizny všech, kteří zašlou svou fotku a provedou platbu opět do pátečního rána. U nevyhovujících fotek (nekvalitní foto, více osob na snímku atd…) kontaktujeme kupujícího napřímo a domluvíme nahrání nové fotky. Potvrzení o provedení platby lze zkontrolovat na transparentním účtu zde. V případě jakýchkoliv dalších dotazů napište na prihraj@prihraj.cz.

Najděte v galerii svůj obličej a pochlubte se s ním na sociálních sítích!

Fotogalerie

Aktuálně

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání, říká Ondřej Kolář

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Myslel jsem, že v Lize mistrů se tohle nemůže stát

včera
​Jan Bořil byl po odvetě play off Ligy mistrů velmi zklamaný. „Byla penalta, Koli to krásně chytil, co se stalo pak ani nechci komentovat, je to hrůza," mrzí kapitána sešívaných.

Další články