Slavia Museum a Stadium Tour až do odvolání opět uzavřeny

Je nám velice líto, ale museli jsme znovu až do odvolání uzavřít Slavia Museum a Stadium Tour. Učinili jsme tak vzhledem k blížícímu se startu nového ročníku evropských pohárů a domácích soutěží.

Hráči Slavie mají po roce opět možnost probojovat se do základní skupiny prestižní Ligy mistrů. Vzhledem k současné epidemiologické situaci byl klub nucen opět uzavřít Slavia Museum a Stadium Tour. Hlavním důvodem je co největší eliminace rizik možné nákazy COVID-19 a maximální ochrana hráčů a členů realizačního týmu A-mužstva.

Uzavření muzea je jen jedno z řady opatření, které náš klub přijal směrem k blížícímu se startu nového ročníku Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA a také startu nového ročníku FORTUNA:LIGY, ve kterém bude Slavia obhajovat mistrovský titul.

Všem návštěvníkům se za případné komplikace chystané s návštěvou a prohlídkou Edenu omlouváme a děkujeme za pochopení.

Vouchery na vstup do Slavia Museum s platností do 31. března 2020 a 30. dubna 2020 zakoupené přes SLEVOMAT zůstávají automaticky prodlouženy do 31. prosince 2020. To se týká i Dárkových poukazů z Fanshopu Slavie.

O znovuotevření Slavia Museum a Stadium Tour vás budeme včas informovat na webových stránkách muzea a na sociálních sítích. 

Aktuálně

SROVNÁNÍ FORMY: Bayer leverkusen

dnes
Už ve čtvrtek vyběhnou sešívaní na domácí půdě k druhému utkání skupiny Evropské ligy proti Bayeru Leverkusen.

Předzápas! S Leverkusenem už ve středu večer ve FIFA 21!

včera
Ve středu od 20:00 odehrajeme dva esportové zápasy s naším soupeřem v Evropské lize Leverkusenem. Oba zápasy budeme vysílat živě na naší facebookové stránce.

Slavia vs. Němci. Útok na jedenáctou výhru

před 2 dny
Za posledních 51 let čelili sešívaní v evropských pohárech německému soupeři 28×. Desetkrát dokázali zvítězit, ve čtvrtek proti Leverkusenu budou moci načít druhou desítku výher. Jako inspirace může posloužit rok 1992 a tehdejší výkon Jana Suchopárka.

Další články