Otevřený dopis fanouškům

Před pátečním domácím zápasem s Teplicemi prosíme fanoušky o spolupráci. Děkujeme za přečtení dopisu níže.

Milí slávisté,

nesmírně si vážíme toho, že jste si i v této nejisté době zakoupili permanentní vstupenku na domácí utkání SK Slavia Praha. Vzhledem k tomu, že kvůli epidemii Covid-19 nemáte jistou účast na zápasech, je to od Vás velké gesto a deklarace podpory Slavii. Uvědomujeme si to a budeme se ze všech sil snažit Vám tuto nezištnou podporu sportovními výkony vrátit.

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci v Česku však na Vás máme velkou prosbu – Během nadcházejícího domácího utkání s Teplicemi prosím dodržujte všechna hygienická opatření tak, aby nedošlo k případnému hromadnému přenosu Covid-19 a my mohli dál hrát svá utkání před našimi skvělými fanoušky.

Prosíme, abyste dorazili na stadion v roušce či respirátoru. Chráníte tak nejen sebe, ale i ostatní fanoušky. Ochrannou pomůcku mějte nasazenu i při pohybu v útrobách stadionu, při nákupu občerstvení v koridoru nebo na WC.

Prosíme, abyste dodržovali doporučené časové harmonogramy pro vstup na stadion a do jednotlivých sektorů. Tato opatření mají eliminovat shlukování většího počtu fanoušků před stadionem a v dopravních prostředcích při cestě na zápas. Pro příchod na stadion zvolte vstup, který je uveden na vaší jednorázové vstupence. Podrobné časové rozestupy naleznete v článku zde.

Na příslušné tribuně zaujměte místo (řadu a sedačku), které máte uvedeno na vstupence. Ano, víme že se lépe fandí, když si stojíte bok po boku. Bohužel to však současně zvyšuje riziko přenosu COVID-19.

Pokud se necítíte dobře, dejte přednost sledování fotbalu z bezpečí svého domova. Při vstupu na stadion dbejte zvýšených hygienických opatření, na WC i v koridorech využívejte dezinfekční gely a mycí prostředky, stejně zodpovědně se chovejte i při nákupu a konzumaci občerstvení.

Rádi bychom Vás požádali o pochopení a o respektování zákazu jakéhokoli osobního kontaktu s našimi hráči a členy realizačního týmu. Žádosti o podpis nebo společnou fotografii a další kontakt s hráči bohužel výrazně zvyšuje riziko přenosu nákazy COVID-19 do týmu. Po zápase hráči ani další členové týmu prozatím nebudou chodit blízko k tribunám. Neznamená to konec tradiční děkovačky, hráči si ji pouze užijí z „bezpečné“ vzdálenosti na hrací ploše.

Pevně věříme, že spolu to zvládneme jak na hřišti, tak i v hledišti. Ač musíme dodržovat tato hygienická opatření každý sám za sebe, chráníme se tak navzájem a táhneme symbolicky za jeden provaz. Věříme, že se všichni chceme vyvarovat situace, kdy by musely být stadiony opět zavřené z důvodů nedodržení hygienických opatření. Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a pochopení v této nejisté době,

SK Slavia Praha

Aktuálně

Tuhle zkušenost si hodně cením

včera
Semnáctiletý Matěj Jurásek si při vysoké výhře nad Opavou odbyl svoji premiéru v A-týmu Slavie. „Budu na sobě dál pracovat," říká debutant.

Výhra vypadá jasně, museli jsme si ji ale vysloužit

před 2 dny
Slavia porazila Opavu vysoko 6:0. Podle trenéra Jindřicha Trpišovského se vítězství ale snadno nerodilo. „Výsledek vypadá na papíře jednoznačně, ale museli jsme si ho tvrdě odpracovat," hodnotil po utkání.

Nenašel bych slabší článek, zvládli jsme to týmově

před 2 dny
​„Opava ve druhém poločase hru otevřela a pak už byl zápas o nás,“ hodnotí utkání s Opavou navrátilec do sestavy Ondřej Kúdela.

Další články