Testování v A-týmu nově nakažené neodhalilo

Přetestování A-týmu slávistů po reprezentační pauze neodhalilo další nakažené.

První tým sešívaných se po reprezentační pouze podrobil testování na COVID 19. Testováni byli hráči i realizační tým, u nikoho ze slávistů naštěstí nebyla objevena nákaza a tým se tak může připravovat na úvodní utkání skupiny Evropské ligy, které se odehraje na půdě izraelského Hapoelu Be´er Sheva. 

„V záplavě špatných zpráv alespoň jedna dobrá. A-tým Slavie prošel testy s negativním výsledkem a od neděle začne, v rámci povolených pravidel, přípravu na první zápas skupiny Evropské ligy. Dva dříve nakažení hráči zůstavají v izolaci," informoval předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

V Izraeli nastoupí slávisté k prvnímu kolu skupinové fáze Evropské ligy ve čtvrtek 22. října v 18:55, utkání můžete sledovat živě na Nova Sport 1.

Dva nakažení hráči a dva nakažení členové realizačního týmu zůstávají v izolaci s bezpříznakovým průběhem nemoci. K týmu se připojí po uzdravení a přetestování.

Testování v mládežnické akademii odhalilo 20 nakažených. 

„V sobotu bylo bohužel zjištěno 20 pozitivních testů v rámci mládežnické akademie SK Slavia Praha. Její provoz bude na základě nařízení hygienické služby přerušen," uvedl Jaroslav Tvrdík.

Aktuálně

Co se stalo po gólu, nevím. Měl jsem ale obrovskou radost

před 2 dny
Do zápasu naskočil Peter Olayinka z lavice a jedinou brankou zápasu zařídil na úkor vlastního zdraví tři body pro Slavii. Po zápase už ale vyhlížel další utkání. ​„Proti Nice bude důležité získat další tři body, proti Leverkusenu bylo vidět, že jsme dobře připravení.“

Přesně takový zápas může pomoci našemu sebevědomí

před 2 dny
Sešívaní zvítězili v druhém utkání Evropské ligy proti silnému Leverkusenu. ​„Potřebujeme přesně tuhle bojovou mentalitu, kterrou jsme ukázali u gólu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Největší vítězství, které jsem zažil

před 3 dny
David Zima nastoupil poprvé v kariéře v Evropské lize. „Neskutečně jsem si to užil," říká stoper sešívaných.

Další články