A-dorostenci zahájili přípravu

Téměř týden jsou v plné přípravě slávističtí A-dorostenci. Kromě nových hráčů má mužstvo i jiný realizační tým. Hlavním koučem je Josef Jinoch, asistentem další bývalý slávistický fotbalista Radim Nečas. „Začali jsme v pondělí 19. července. Stále jsme v seznamovací fázi,“ říká Nečas. První dojmy? „Hráči se snaží, dávají do toho všechno. Vypadá to, že jsou šikovní,“ pokračuje...
Téměř týden jsou v plné přípravě slávističtí A-dorostenci. Kromě nových hráčů má mužstvo i jiný realizační tým. Hlavním koučem je Josef Jinoch, asistentem další bývalý slávistický fotbalista Radim Nečas. „Začali jsme v pondělí 19. července. Stále jsme v seznamovací fázi,“ říká Nečas. První dojmy? „Hráči se snaží, dávají do toho všechno. Vypadá to, že jsou šikovní,“ pokračuje.

Do začátku dorostenecké ligy zbývá necelý měsíc. „Soutěž startuje 18. srpna,“ upřesňuje Nečas. „Zatím jsme v hrubé fázi přípravy. O víkendu nás čeká první zápas proti diviznímu Bydžovu. V dalších střetnutích se utkáme například s béčkem Hradce Králové nebo s dorostenci z Příbrami. Zúčastníme se také mezinárodního turnaje v Rotterdamu,“ vypočítává kouč.

S mužstvem trénuje čtyřiadvacet fotbalistů, jeden je hráč je zraněný. „To je v přípravě normální. Musím zaklepat, že se nám zdravotní komplikace jinak vyhýbají,“ poznamenává Nečas, který si své první trenérské angažmá pochvaluje. „Je to úplně něco jiného než fotbal hrát, musím ještě získat přehled. Těší mě, že můžu trénovat zrovna ve Slavii,“ uzavřel pětatřicetiletý Nečas.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články