Slavia testuje maďarské fotbalisty

Do přípravy Slavie se zapojili dva maďarští fotbalisté – osmadvacetiletý útočník Gábor Egressy a třiadvacetiletý záložník Lajos Terjék. V týmu zůstanou na testech do čtvrtka, první trénink pod vedením Josefa Csaplára absolvovali v pondělí odpoledne. Oběma hráčům vypršela v jejich mateřských klubech smlouva...
Do přípravy Slavie se zapojili dva maďarští fotbalisté – osmadvacetiletý útočník Gábor Egressy a třiadvacetiletý záložník Lajos Terjék. V týmu zůstanou na testech do čtvrtka, první trénink pod vedením Josefa Csaplára absolvovali v pondělí odpoledne. Oběma hráčům vypršela v jejich mateřských klubech smlouva.

Útočník Gábor Egressy naposledy působil v Zalaegerszegu, na svém kontě má víc jak dvacet utkání za národní tým. Prošel také reprezentační jednadvacítkou a startoval na olympiádě v Atlantě. V ligové soutěži nastoupil v necelých tři sta zápasech, ve kterých zaznamenal téměř sto branek.

Záložník Lajos Terjék, bývalý reprezentant do jednadvaceti let, hrál naposledy v nejvyšší izraelské soutěži, ve které hájil barvy Ashdodu. Před tím prošel maďarskými Videotonem a Ujpestí, kde dříve působili i exslávisté Luboš Kozel a Robert Vágner. Během své kariéry zaznamenal bezmála šedesát prvoligových startů. Stejně jako Egressy, i Terjék kope levou nohou.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články