Slavia má zájem o Černocha i Sowunmiho

PRAHA – Slavia má zájem o útočníky Martina Černocha z Plzně a Thomase Sowunmiho z týmu Ferencvároš Budapešť. V nejbližších dnech se rozhodne, zda červenobílé posílí. Na odchodu jsou naopak Milan Zachariáš, Vladimír Bálek a Tomáš Hašler, kteří budou do konce roku hostovat ve druholigovém Xaverově...
PRAHA – Slavia má zájem o útočníky Martina Černocha z Plzně a Thomase Sowunmiho z týmu Ferencvároš Budapešť. V nejbližších dnech se rozhodne, zda červenobílé posílí. Na odchodu jsou naopak Milan Zachariáš, Vladimír Bálek a Tomáš Hašler, kteří budou do konce roku hostovat ve druholigovém Xaverově.

Maďarskému útočníkovi nigerijského původu Thomasi Sowunmimu nabídli slávisté smlouvu. O podmínkách kontraktu předběžně jednali i s manažerem Martina Černocha. Zda předloží nabídku i slovinskému brankáři Aleksanderu Šeligovi, se rozhodne. „Aleksander za nás odehrál jenom jeden zápas proti druholigovému německému Offenbachu, kdy nemusel téměř zasahovat. Jeho manažer nám poslal DVD s jeho zápasy. Ještě uvidíme,“ řekl tiskový mluvčí Slavie Alexandr Kliment. Všechny tři fotbalisty klub testoval na soustředění ve Francii.

Angažování mladoboleslavského gólmana Miroslava Millera se zatím jeví jako nereálné. „Nároky Mladé Boleslavi jsou zatím přehnané,“ podotkl Kliment. Slávisté nadále usilují o Milana Ivanu ze Slovácka. „Stále jednáme o hostování. Do konce týdne by se to mělo dořešit.“

Obránce Miroslav Holeňák, o kterého měl zájem řecký Panionios, zůstává zatím ve Slavii. Hráč chce nadále působit v pražském klubu.

V otázce Václava Kolouška nedošlo ke změně, obě strany nadále hledají způsob, jak ukončit Kolouškovo působení ve Slavii.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články