Holeňák a Švec znovu trénují

PRAHA - Slávistická marodka má o dvě jména méně. Miroslav Holeňák a Michal Švec již znovu trénují s ligovým kádrem, oba se zotavili ze zranění kotníku.
PRAHA - Slávistická marodka má o dvě jména méně. Miroslav Holeňák a Michal Švec již znovu trénují s ligovým kádrem, oba se zotavili ze zranění kotníku. „Zranění třísel Dušana Šventa není vážné, měl by se do tréninku zapojit příští týden," řekl našemu webu dnes dopoledne trenér Karel Jarolím, který pozorně sledoval utkání naší rezervy.

V individuálním tréninku pokračuje Patrik Gedeon, s kondičním trenérem Jan Netscherem se připravuje i Evandro Adauto. „Stále mimo hru je útočník Milan Černý," doplnil informaci náš kouč.

Slávisté budou v pondělí trénovat dopoledne, v úterý je čeká dvoufázový trénink, příprava bude směřovat k ligovému zápasu v Mostě. Své reprezentační povinnosti plní v jedenadvacítce Martin Latka a Pavel Fořt, Marek Suchý je s reprezentační devatenáctkou v Polsku.

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

dnes
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

včera
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 2 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články