Slavia je v Norsku

STAVANGER – Speciál ČSA pročísl při přistání mraky a fotbalistům Slavie se naskytl pohled na krásnou norskou krajinu plnou fjordů a jezer. O několik minut později je přivítalo na severu Evropy počasí podobné tomu, které bylo v Praze. Výprava červenobílých dorazila místo svého druhého utkání ve skupině A Poháru UEFA...
STAVANGER – Speciál ČSA pročísl při přistání mraky a fotbalistům Slavie se naskytl pohled na krásnou norskou krajinu plnou fjordů a jezer. O několik minut později je přivítalo na severu Evropy počasí podobné tomu, které bylo v Praze. Výprava červenobílých dorazila místo svého druhého utkání ve skupině A Poháru UEFA.

Po téměř dvouhodinovém letu se fotbalisté vydali autobusem do hotelu Clarion. Večer budou trénovat na stadionu Vikingu od 18:00 hodin. Ve výpravě je osmnáct fotbalistů. „Doma zůstal Miroslav Holeňák, kterého trápilo nachlazení, a Adauto, který není na soupisce pro Pohár UEFA. Všichni ostatní fotbalisté jsou v pořádku,“ řekl trenér Karel Jarolím.

Utkání začíná ve čtvrtek v 18:00 hodin, řídit ho bude trojice maďarských rozhodčích Attila Hanacsek, Peter Kovacs a Imre Nagy. Přímý přenos vám nabídne kanál ČT2, komentovat bude přímo z Norska Jaromír Bosák.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články