Proti Blšanům bez Martina Latky

PRAHA - Poprvé v letošní sezóně bude Slavii v ligovém duelu chybět stoper Martin Latka. V něděli odpoledne do utkání proti Blšanům nezasáhne kvůli čtyřem žlutým kartám...
PRAHA - Poprvé v letošní sezóně bude Slavii v ligovém duelu chybět stoper Martin Latka. V něděli odpoledne do utkání proti Blšanům nezasáhne kvůli čtyřem žlutým kartám. Slavia pokračuje v náročném programu: po návratu z Norska se červenobílí střetnou s posledním celkem ligové tabulky. „Je možné, že dostanou šanci hráči, kteří pravidelně nehrají. Uvažujeme o tom. Ale ať bude hrát kdokoliv, věřím, že utkání zvládneme,“ řekl trenér Karel Jarolím.

Kromě Latky se bude muset obejít i bez Cesarea Victorina, který léčí obnovené zranění kolene. Karel Piták, který v poháru utrpěl poranění nosu, bude k dispozici. Karetní ohrožení pro další zápas se tentokrát týká Marka Suchého a Tomáše Hrdličky.

Blšany jsou v tabulce na šestnáctém místě, mají pouze dvě výhry a pět remíz. Obrana chmelařů je druhá nejhorší, inkasovala už 25 branek, přesně tolik, kolik jich Slavia svým soupeřům doposud nastřílela. V dresu Blšan dříve hráli i naši fotbalisté Patrik Gedeon a Tomáš Pešír.

Slavia má proti nedělnímu soupeři vysoce pozitivní statistiku 10-2-2 s celkovým skóre 31:15 (domácí utkání: 5-1-1, venkovní utkání 5-1-1). Naposledy se Slavia utkala s Blšany letos na jaře, v sobotu 21. května remizovala na Strahově 0:0.

Fanoušci, kteří se u vchodů na jižní tribunu prokáží vstupenkou ze zápasu Slavia – CSKA, budou mít vstup do této části stadiónu zdarma.

Výkop je v neděli v 17:00 hodin. Utkání řídí hlavní rozhodčí Helebrant, jeho asistenty budou Hojsík a Kafka.

Z utkání vám přineseme tradiční online reportáž a další zpravodajství.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články