Dva dorostenecké týmy dohrály své soutěže

PRAHA - Dva dorostenecké týmy dohrály v týdnu své soutěže, B-dorost i D-dorost přehrál soupeře z Hradce Králové.
Slavia „B“ dor. – FC Hradec Králové „B“ 2:0 (2:0), ČLSD, středa 14.6.2006
Branky: Bozděch 2
Slavia: Marek Boháč – Martin Dostál, Michal Uhlíř, Petr Kobler, Jan Bezděk (80´ Adam Komárek) – David Sobíšek (46´ Peter Krajčovič), Jakub Kučera (56´ Pavel Kroupa), Štěpán Šimeček, Jan Kovařík – David Bozděch, Milan Vukovič (85´ Tomáš Váňa)
K poslednímu utkání nastoupila Slavia s cílem potvrdit vítězství z minulého zápasu na Bohemce a zůstat tak v čele tabulky s několikabodovým odstupem. Střetnutí se hrálo za tropického vedra a bylo velmi fyzicky náročné. Svůj cíl slávisté začali naplňovat od začátku utkání, kdy diktovali průběh hry a soupeře dostali pod tlak. Ve 4. minutě po krásné Dostálově přihrávce z pravé strany se trefil do sítě hostů Bozděch. Slávisté nadále pokračovali v útočné hře, ale opět se projevila stará bolest – koncovka. Druhá branka přišla ve 37. minutě, tentokrát po akci z opačné strany a přihrávce Kovaříka se trefil útočník Bozděch podruhé. Po přestávce se již hrálo ve volnějším tempu, červenobílí si svůj náskok bezpečně pohlídali. Přestože si vypracovali mnoho dalších šancí, stav utkání již zůstal nezměněn. Poděkování patří celému týmu za přístup k poslednímu utkání a za vítězství v soutěži ČLSD.

Slavia „D“ dor. – FC Hradec Králové „D“ 5:0 (2:0), ČLSD, středa 14.6.2006
Branky: Vyhnal (penalta), Mirkovič, Balcar, Vodrážka, Martinec
Slavia: Ondřej Vahala – Robert Kuchta, Robert Kysela, Jonáš Moc, Ondřej Běloušek – Jakub Martinec, Pavel Vyhnal, Lukáš Tománek (51´ Michal Rejka), Radek Štefan (60´ David Vodrážka) – Vít Balcar (65. Petr Koláček), Miloš Mirkovič (51´ Tomáš Červinka)
Ve velkém vedru zaslouží celé mužstvo pochvalu za zodpovědný a herně hezký fotbal, který okořenili pěti góly. Poděkování si celé mužstvo zaslouží i za celou sezónu.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články