Souboj rezerv Slavie a Budějovic rozhodl Zelinka

Rezerva Slavie vyhrála druhé utkání v rámci svého soustředění v Písku. Porazila rezervu ligového nováčka z Českých Budějovic brankou Zelinky.

„Hrálo se v obrovském vedru, první poločas byl vyrovnaný, bez nějakých větších šancí u obou mužstev. Druhá půle byla z naší strany o hodně lepší, myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Kromě branky Zelinky jsme ještě dvakrát nastřelil břevno, jednou Kovařík a pak i Jablonský,“ zhodnotil zápas pro SN trenér Luboš Kozel.

Slavia B – České Budějovice B 1:0 (0:0)

Branka: 70. Zelinka
Slavia B:1. poločas: Hanuš – Lukáš Kindel, Radek Dejmek, Tlustý, Mejzlík – Dočkal, Bayer, Poskočil, Vrzal – Borovský, Robin Dejmek 2. poločas: Hanuš – Bauer, Radek Dejmek, Šmíd, Švamberg – Vácha, Vagrčka, Kovařík, Jablonský – Necid, Zelinka

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články