Mezi soupeři v přípravě je i Bochum

PRAHA – Do začátku letní přípravy slávistického týmu chybí šest dnů a naši fotbalisté už znají přesný program, který je čeká. První soustředění zaměřené na fyzickou přípravu bude v Krkonoších, kam odcestují 20. června, to druhé, které už bude herní, bude v německém Hennefu. Právě tam se Slavia utká s Bochumí a s TUS Koblenz, a Rot Weiss Essen. Přátelská utkání v Čechách sehrají slávisté proti Teplicím, gruzínskému FC Amery, Kladnu, Mostu a Bohemians 1905.
PRAHA – Do začátku letní přípravy slávistického týmu chybí šest dnů a naši fotbalisté už znají přesný program, který je čeká.

První soustředění zaměřené na fyzickou přípravu bude v Krkonoších, kam odcestují 20. června, to druhé, které už bude herní, bude v německém Hennefu. Právě tam se Slavia utká s Bochumí a s TUS Koblenz, Rot Weiss Essen.

Přátelská utkání v Čechách sehrají slávisté proti Teplicím, gruzínskému FC Amery, Kladnu, Mostu a Bohemians 1905.

Plán letní přípravy najdete zde.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články