Žlutý trikot by měl Dušan Švento

PRAHA/ŠPINDLERŮV MLÝN – Sobotní program slávistických fotbalistů pro náš web popsal slovenský reprezentant Dušan Švento. „Dopoledne jsme měli posilovací cvičení, odpoledne jsme jeli na kola, tentokrát to nebyla dlouhá trasa, ale jezdili jsme rovinky...
PRAHA/ŠPINDLERŮV MLÝN – Sobotní program slávistických fotbalistů pro náš web popsal slovenský reprezentant Dušan Švento. „Dopoledne jsme měli posilovací cvičení, odpoledne jsme jeli na kola, tentokrát to nebyla dlouhá trasa, ale jezdili jsme rovinky,“ řekl nám po večerní rehabilitaci do telefonu.

„Při předchozích jízdách jsem dojel vždycky první, měl bych určitě žlutý trikot, kdyby se závodilo. Zatím mne to pořád baví,“ smál se. Vážně už dodal, že to přece jenom tak velká legrace není. „Je to dřina, do které se nikomu moc nechce, ale víme, že je potřebné to všechno podstoupit.“

Dušan Švento sedává u stolu s Vladimírem Šmicrem, který se se Slavií na soustředění připravuje. „Dělá přesně to, co řekl. Absolvuje celý program s námi, bez jakýchkoliv úlev. Povídáme si o všem možném, nehraje si na žádnou hvězdu,“ dodává Švento.

Fotbalistům o víkendu zatím vyšlo počasí tak, jak si představovali. „Často se to mění, ale když jsme byli na kolech, tak svítilo slunce,“ uzavřel svůj telefonát slávistický záložník.

K týmu se v pátek odpoledne připojil také Ladislav Volešák, nová letní akvizice červenobílého týmu.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články