Boby Zlámal dostal unikátní dárek (audio)

PRAHA – Slavnostní medaile Johnyho Maddena, kterou věnoval Jiřímu Trnkovi, byla nejkrásnějším dárkem, který dostal bývalý gólman a masér Boby Zlámal od fanoušků při setkání ve Fanshopu Fanzone, které se uskutečnilo ve čtvrtek odpoledne.
PRAHA – Slavnostní medaile Johnyho Maddena, kterou věnoval Jiřímu Trnkovi, byla nejkrásnějším dárkem, který dostal bývalý gólman a masér František Zlámal od fanoušků při setkání ve Fanshopu Fanzone, které se uskutečnilo ve čtvrtek odpoledne.

„Je to pro mne obrovská pocta, věnuji ji do nové síně slávy na stadionu v Edenu,“ uvedl dojatý gólman. „Slávistou jsem byl, jsem a budu,“ ujistil přítomné fanoušky Slavie populární Boby, se kterým přišel zavzpomínat také František Veselý.

Oba v srdečné debatě vyprávěli o starých časech, ale také o novém stadionu v Edenu. Oba bývalí fotbalisté pak rozdali řadu podpisů pro přítomné sběratele autogramů.

Poslechněte si hlas - Loučit se Slavií je těžké! 1.09 MB,

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články