Bořek Dočkal na hostování na Kladno

PRAHA – Slávistický záložník Bořek Dočkal míří na půlroční hostování do ligového Kladna. Kluby se na tom dohodly v pondělí dopoledne.
PRAHA – Slávistický záložník Bořek Dočkal míří na půlroční hostování do ligového Kladna. Kluby se na tom dohodly v pondělí dopoledne.

„Důvody pro toto rozhodnutí jsou stejné jako v případě hostování Lukáše Váchy v Jablonci - také Bořek Dočkal potřebuje pravidelně nastupovat v ligových zápasech, na Kladně bude mít více šancí se prosadit do základní sestavy,“ uvedl manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal.

Smlouva obsahuje klauzuli, že proti Slavii nesmí Dočkal nastoupit.

Bořek Dočkal má na svém kontě šest ligových startů, premiéru měl v říjnu 2006 právě na Kladně, svoji zatím jedinou ligovou branku vstřelil v zápase v Teplicích v listopadu 2006.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články