Informace o prodeji vstupenek v pátek

PRAHA - Slavia intenzivně jedná se slovenskou stranou o možnosti prodeje vstupenek na utkání druhého předkola LM v Žilině pro naše fanoušky, který by se uskutečnil ve strahovském předprodeji.
PRAHA - Slavia intenzivně jedná se slovenskou stranou o možnosti prodeje vstupenek na utkání druhého předkola LM v Žilině pro naše fanoušky, který by se uskutečnil ve strahovském předprodeji. Cena vstupenek do kotle je 500 SK. Výkop střetnutí byl s definitivní platností stanoven na 20 hodin, hraje se ve středu 1. srpna. Definitivní informace se dozvíte v pátek dopoledne na našem webu.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články