Pro lístky do Žiliny také v pondělí

PRAHA - Vstupenky na první utkání 2. předkola Ligy mistrů hrané v Žilině si můžete pořídit ve strahovském předprodeji také v pondělí 30. července.
PRAHA - Vstupenky na první utkání 2. předkola Ligy mistrů hrané v Žilině si můžete pořídit ve strahovském předprodeji také v pondělí 30. července. Předprodej bude mít otevřeno od 9-12 hodin a od 13 do 18 hodin v mimořádně prodloužené otevírací době. Už po nedělním prodeji je jasné, že slávisté budou mít v Žilině velice solidní podporu!

Pokud se vstupenky v Praze nevyprodají, budou k dispozici v den zápasu na žilinském stadionu Pod Dubňom. Vstupenky na východní tribunu, která je určena pro fanoušky hostů, stojí  430 Kč.

Utkání MŠK Žilina - SK Slavia Praha se hraje ve středu 1. srpna. Výkop je ve 20 hodin.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články