Šmicer potěší děti z dětských domovů

PRAHA – V sobotu 6. října se na Hanspaulce konají Sportovní hry pro děti z dětských
PRAHA – V sobotu 6. října se na Hanspaulce konají Sportovní hry pro děti z dětských domovů. Akci pořádá Nadační fond Plaváček, partnerem akce je SK Slavia Praha. Děti od 5 do 18 let budou soutěžit v několika disciplínách. Na programu je fotbal, sprint, skok do dálky, přehazovaná a stolní tenis.

Malé sportovce přijde potěšit i záložník Slavie Vladimír Šmicer. Autogramiáda začíná ve 12 hodin. Ti nejúspěšnější účastníci her dostanou od Slavie dárky, které jim předá Vladimír Šmicer.

Sportovní klání začíná v 10 hodin dopoledne, konec se předpokládá kolem 17. hodiny. Sportovního dne se zúčastní více než 200 dětí z dětských domovů.

Do Sportovního areálu Hanspaulka dorazí také manželé Juraj a Deána Jakubiskovi, kteří jsou zakladateli Nadačního fondu Plaváček.

Cesta do sportovního areálu Hanspaulka: ·
metrem: - Výstup na stanici Hradčanská (trasa metra „A“). Východ směr Hanspaulka, po schodech nahoru - Nahoře budete mít za zády vlakové koleje, po pravé straně je přes ulici Restaurace Dejvická Sokolovna - Přejděte ulici a jděte směrem dolů (kolem restaurace) asi 20 metrů k nástupní zastávce autobusu č. 131. Autobus jezdí zhruba každých 20 minut. Výstup z autobusu na zastávce „Hanspaulka“ - Po výstupu z autobusu přejděte ulici a přímo proti vám bude kolmá ulice na tu, po které jste přijeli. Touto ulicí se dáte z kopce dolů a po zhruba 3 minutách chůze po levé straně dojdete k ZŠ Hanspaulka (ulice Sušická) a sportovnímu areálu Hanspaulka - Tam bude probíhat registrace sportovců mezi 9:00 až 9:30 hodin ·

autem: - Z Vítězného náměstí směr letiště, na druhém semaforu doprava, do kopce směrem do ulice „Šárecká“. Potom následuje ulice Na Hanspaulce, odtud vjedete do ulice Sušická

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články