Režim výměny voucherů v den zápasu

EDEN – V den konání ligových, přátelských i pohárových zápasů Slavie v Edenu se mění režim výměny voucherů a prodeje permanentek. Před přátelskými zápasy s Hradcem Králové a Íránem se hodinu před výkopem omezuje výměna voucherů ...

EDEN – V den konání ligových, přátelských i pohárových zápasů Slavie v Edenu se mění režim výměny voucherů a prodeje permanentek. Před přátelskými zápasy s Hradcem Králové a Íránem se hodinu před výkopem omezuje výměna voucherů pouze na jedno samostatné okénko, které bude pro tento účel vyhrazeno.

V den konání ligového zápasu či zápasů evropských pohárů bude tento režim nastaven už od 12 hodin. V ostatních dnech probíhá výměna voucherů a prodej permanentek podle standardního režimu ve všech pokladnách.

Otevírací doba je pondělí až pátek od 9 do 18 hodin.

Pokud se chcete vyhnout zbytečným frontám, nenechávejte si výměnu voucherů na poslední chvíli před začátkem zápasu!

Výměna voucherů bude probíhat do 31. října 2008.

Pokladny v Edenu jsou zatím umístěny v severovýchodní části stadionu vedle hotelu Iris. V posledním červencovém týdnu se přestěhují do jihozápadní části stadionu vedle Komerční banky.

Ve středu 23. července hraje Slavia v Edenu přátelské utkání s Hradcem Králové. Výkop je v 17:30 hodin. Prodej vstupenek probíhá u  pokladen v Edenu od úterý 22. července. Ceny jsou 50 a 100 korun.

V neděli 27. července hraje Slavia v Edenu přátelské utkání s reprezentačním výběrem Íránu. Výkop je v 18:30 hodin. Vstupenky se prodávají u pokladen v Edenu od středy 23. července. Ceny jsou 100 a 200 korun. Nedělní prodej začíná v 10:00 hodin.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články