Karel Jarolím poskytl rozhovor Sportu

PRAHA – Trenér Slavie Karel Jarolím poskytl deníku Sport rozsáhlý rozhovor, který vyšel ve středečním vydání. Prozradil v něm, že Slavia jedná o možnosti hostování dvacetiletého útočníka Interu Milán Gianluky Litteriho...
PRAHA – Trenér Slavie Karel Jarolím poskytl deníku Sport rozsáhlý rozhovor, který vyšel ve středečním vydání. Prozradil v něm, že Slavia jedná o možnosti hostování dvacetiletého útočníka Interu Milán Gianluky Litteriho, který působí v juniorském týmu italského klubu.

„Myslím si, že by tento hráč mohl o dát o sobě vědět, je to kluk asi stopětaosmdesát centimetrů vysoký, mohl by to být stejný příběh jako Tijani Belaid,“ uvedl trenér pro deník Sport. Slávistický kouč také deníku prozradil, že v Itálii je zájem o Mickaela Tavarese.

Deník Sport také ve středečním vydání přinesl anketu o nejúspěšnějšího trenéra patnáctileté Gambrinus ligy, kterou vyhrál právě Karel Jarolím, který získal body za vedení Slavie a Slovácka.

Na třetím místě skončil František Cipro, z dalších slávistických trenérů je v žebříčku také Miroslav Beránek na 6.-8. místě a Jaroslav Hřebík na 9.-11. místě.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články