Vláďa Šmicer začíná s tréninkem

PRAHA – Achilovku Vladimíra Šmicera už nezdobí chodicí dlaha a slávistický záložník začne postupně s tréninkem.
PRAHA – Achilovku Vladimíra Šmicera už nezdobí chodicí dlaha a slávistický záložník začne postupně s tréninkem.

„Dostal jsem od lékařů povolení trénovat, tak začnu na kole, pak budu běhat, když to půjde dobře, tak bych do čtyř týdnů mohl zkusit trénovat s týmem,“ uvedl při tradičním předsezonním fotografováním v Edenu.

„Budu muset dohnat kondici. Ale už to nebude pod takovým tlakem. V mých letech do toho mohu jít s čistou hlavou, když to půjde, budu rád. Když achilovka zátěž nevydrží, budu muset kariéru ukončit,“ vysvětlil současné plány.

„Když budu zdravý, tak bych rád sezonu ještě zkusil, slíbil jsem to Slavii. Po zisku titulu možná byl ideální moment pro to skončit a já bych si ušetřil některé ty nepříjemné věci, které se kolem toho vyrojily. Ale beru to v pohodě,“ pokračoval.

„Vím, že Slavia o mě zájem má, já mám také chuť to zkusit, to ostatní jsou jenom spekulace,“uzavřel svůj komentář.

Vladimír Šmicer si také pochvaloval nový dres, ve kterém se tým fotil. „Má větší hvězdu, navíc je na něm ta mistrovská hvězdička, vím, že to mívají v zahraničí, moc se mi to líbí. Věřím, že tam zůstane i příští rok.“

Fotografie z fotografování týmu přineseme v nejbližší době!

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články