Novými posilami Petr Trapp a James Dens

EDEN – Krátce po jedné hodině Slavia v Edenu představila další dvě posily. Čtyřletou smlouvu podepsali se Slavií defenzivní záložník Petr Trapp a brazilský pravý záložník nebo obránce James Dens.
EDEN – Krátce po jedné hodině Slavia v Edenu představila další dvě posily. Čtyřletou smlouvu podepsali se Slavií defenzivní záložník Petr Trapp a brazilský pravý záložník nebo obránce James Dens.

 „Petr Trapp přichází na post defenzivního záložníka, který se uvolnil po odchodu Mickaela Tavarese, věříme, že využije své ligové zkušenosti a v kádru se prosadí,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal.

Oba kluby se dohodly na tom, že výši přestupové částky nezveřejní.

 „Myslím si, že obě strany mohou být s dohodou spokojeny,“ uvedl k tomu generální ředitel Slavie.

„Přestup do Slavie je pro mne velkou výzvou, vím, že v klubu je velká konkurence a že mě fanoušci budou srovnávat s Mickaelem Tavaresem, ale já udělám všechno pro to, abych týmu pomohl obhájit titul,“ řekl po podpisu smlouvy Petr Trapp. Na dresu bude mít číslo 2.


James Dens uspěl ve Slavii na testech a přichází z brazilského klubu Malucelli, má zkušenosti také z reprezentačním výběrem Brazílie do 17 let. Na dresu bude mít číslo 33.

 „Chtěl jsem hrát v Evropě a jsem moc rád, že to bude v takovém klubu jako je Slavia. Podepsal jsem dlouholetý kontrakt, tak věřím, že se budu moci ukázat a prosadím se,“ uvedl sympatický James po podpisu smlouvy.

„Moc se mi také libí slávistický stadion, musí na něm být fantastická atmosféra,“ pochválil Eden.


Petr Trapp
nar. 6.12. 1985
číslo dresu: 2
post: defenzivní záložník
přestupuje z Viktorie Plzeň
4 starty za reprezentační U21


James Dens Maia da Silva
narozen: 14. 8. 1986 v Curitibě
číslo dresu: 33
pravý záložník či obránce
předchozí kluby: Paraná Clube 1992 až 1998, Coritiba 1999 až 2006, Vila Nova 2007, Juventude 2007, J. Malucelli 2008
fotbalové vzory: Robinho, Cristiano Ronaldo


Připravujeme fotografie a další informace, také rozhovory s oběma hráči.
,br> Reportáž z představení obou posil od Fanklub TV si můžete prohlédnout zde.

Aktuálně

V osmifinále Evropské ligy po šestnácti letech

dnes
Dvojzápas se španělskou Sevillou bude pro Slavii první účastí v osmifinále Evropské ligy od sezony roku 2002/2003, kdy na přelomu února a března sešívaní svedli vyrovnaný souboj s tureckým Beşiktaşem.

Plnili jsme taktiku, to byl klíč k úspěchu

dnes
Lukáš Masopust si připal první soutěžní start za Slavii a významným dílem přispěl k postupu v EL. „Na hřišti jsme nechali všechno a odměnilo nás to," radoval se po zápase.

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

dnes
Dorostenecké týmy čekají o víkendu zajímavé duely. Nejstarší tým hraje na půdě třetiligového Benešova, U16 čeká derby proti Spartě.

Další články