Mato Ivanovič slávistou

SEEFELD/PRAHA – Testovaný záložník Mato Ivanovič se stal definitivně slávistou. Osmnáctiletý chorvatský záložník podepsal s klubem smlouvu na pět let. „Je to mladý talentovaný hráč, se kterým počítáme zejména do budoucna...

SEEFELD/PRAHA – Testovaný záložník Mato Ivanovič se stal definitivně slávistou. Osmnáctiletý chorvatský záložník podepsal s klubem smlouvu na pět let.

„Je to mladý talentovaný hráč, se kterým počítáme zejména do budoucna, předpokládáme, že zhruba půl roku bude potřebovat na aklimatizaci,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal.

„Jde o ofenzivního středního záložníka, který od patnácti let hraje v chorvatských mládežnických reprezentacích. Objevili jsme ho opět díky kontaktům trenéra Karla Jarolíma,“ doplnil generální ředitel Slavie.

„Slavia je určitě krokem vpřed v mé kariéře, jsou tu velmi dobří fotbalisté a profesionální podmínky, udělám všechno pro to, abych se dál zlepšoval a prosadil,“ uvedl Mato Ivanovič, který je s týmem na soustředění v Seefeldu. Na pokoji bydlí s Riste Naumovem.

Chorvatský záložník Mato Ivanovič se narodil 4. února 1991 v bosenském městě Brčko. Prošel reprezentacemi Chorvatska U15 až U18.

Bývalá působiště:

1995 až 1998: SV Gartenstadt (Německo)

1999 až 2002 Sloga Tolisa (Bosna a Hercegovina)

2002 až 2004 HNK Orašje (Bosna a Hercegovina)

2005 až 2009 Cibalia Vinkovci (Chorvatsko)

od 2009 Slavia Praha

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články