Čtyři fotbalisté zpátky v herní přípravě

SEEFELD – Tomáš Pekhart, Milan Ivana, Láďa Volešák a Petr Trapp už zase trénují s týmem na hřišti – to je asi nejhlavnější zpráva středečního dne soustředění v Seefeldu.
SEEFELD – Tomáš Pekhart, Milan Ivana, Láďa Volešák a Petr Trapp už zase trénují s týmem na hřišti – to je asi nejhlavnější zpráva středečního dne soustředění v Seefeldu. Slávisté dopoledne využili lázeňský komplex s bazénem, který je přímo součástí hotelu Schonruh – k bazénu jim stačilo sejít jenom jedno patro.

Dopoledne bylo ještě rušno v posilovně, kde naposledy pod dohledem Denisy Bohiňákové a Jana Netschera trénovala výše uvedená čtveřice rekonvalescentů, svoji tréninkovou dávku tam absolvoval také Vladimír Šmicer.

Odpoledne ti, kdo odehráli největší díl zápasu s Freiburgem, odběhli výklus v doprovodu Pavla Řeháka kolem seefeldského jezera. Ostatní trénovali v Leutachu.

Slávisté mají velké štěstí na to, že jim přeje počasí a ačkoliv ještě u oběda za okny zuřila bouřka, tak na tréninku už měli opět slunečné počasí.

Mistrovský tým čeká ve čtvrtek další přípravné utkání, na které pojedou slabou hodinku do Jenbachu, kde změří síly s tureckým týmem Ankaragucu. Výkop je v 18:30, na našem webu můžete sledovat online přenos.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články