Seefeldské hory ozdobil červencový sníh

SEEFELD - Poslední trénink na soustředění v Seefeldu mají slávisté za sebou. Teploměry ukazovaly ráno neuvěřitelné čtyři stupně, na okolních kopcích byl přes noc napadaný sníh...
SEEFELD - Poslední trénink na soustředění v Seefeldu mají slávisté za sebou. Teploměry ukazovaly ráno neuvěřitelné čtyři stupně, na okolních kopcích byl přes noc napadaný sníh. Naši fotbalisté trénovali na hřišti v Seefeldu pod skokanským můstkem a ačkoliv pršelo, tak se plně soustředili na předzápasové pokyny trenéra před posledním utkáním s AEK Atény. Utkání bylo kvůli vytrvalému dešti a podmáčenému terénu zrušeno!

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články