Proti Janovu bez Šenkeříka a Hubáčka

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Slavia se bude muset v utkání 5. hracího dne UEFA Europa League obejít bez dalších dvou fotbalistů. Zdeněk Šenkeřík má za své vyloučení v zápase s Valencií stop na jedno utkání, David Hubáček má z posledního souboje s Brnem na hlavě pět stehů.
SYNOT TIP ARENA/EDEN - Slavia se bude v utkání 5. hracího dne UEFA Europa League obejít bez dalších dvou fotbalistů.

Zdeněk Šenkeřík má za své vyloučení v zápase s Valencií stop na jedno utkání, David Hubáček má z posledního souboje s Brnem na hlavě pět stehů. Na soupisce na Evropskou ligu nemohou být Rudolf Skácel a Ondřej Vaněk, který nesplňuje kritéria ani pro dopsání jako mladý hráč.

Slavia naopak mohla dopsat na soupisku dva mladé fotbalisty z rezervy narozené po 1.1.1988, kteří jsou dva roky v klubu - Petra Mareše, Štěpána Koreše . Ondřej Vaněk nemohl být dopsán, protože přišel do Slavie 1. září 2008, tedy není u nás dva roky.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články