Vedení Slavie se sejde s fanoušky

„V nejbližší době se uskuteční jednání zástupců fanklubu Slavie, Odboru přátel, Ultras a dalších fanoušků Slavie s vedením klubu.

K současné situaci ve Slavii vydává klub prostřednictvím ředitele komunikace Ondřeje Zlámala následující informaci:

„V nejbližší době se uskuteční jednání zástupců fanklubu Slavie, Odboru přátel, Ultras a dalších fanoušků Slavie s vedením klubu. Chceme si všechno vyříkat a najít cestu k tomu, abychom znovu všichni společně stáli za Slavií. Je jasné, že současné hádky a rozbroje nás oslabují.

V kontaktu se zástupci Ultras jsme byli už před vyhlášením bojkotu, vzájemné komunikaci jsme se nikdy nebránili. 

Některé záležitosti, které otevřený dopis obsahuje, se už řeší, nebo jsou dokonce dořešeny. Jiná témata jsou samozřejmě složitější a splnění je dlouhodobějšího rázu, ale jsme připraveni se i o nich bavit. Nechceme fanoušky chlácholit planými sliby, ale dohodnout se na konkrétních krocích a řešeních.

V současnosti také pracujeme na zabezpečení cesty našeho fanklubu a dalších příznivců na utkání v Ostravě, kde jsme v minulé sezoně měli velké problémy a naši fanoušci se do ochozů nedostali. Jedná se o prodeji vstupenek v Praze na pokladnách v Edenu,“ uvedl Ondřej Zlámal.

O termínu a místě plánovaného setkání budeme informovat na webových stránkách, kde také najdete bližší informace o prodeji vstupenek na utkání v Ostravě.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články