Jan Hošek přestupuje do Teplic

Obránce Jan Hošek přestupuje ze Slavie do Teplic. Se severočeským týmem se připravoval tento týden, dnes se kluby definitivně dohodly na jeho přestupu.

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Obránce Jan Hošek přestupuje ze Slavie do Teplic. Se severočeským týmem se připravoval tento týden, kluby se dohodly na jeho přestupu. První zájem o jeho služby projevily Teplice už v průběhu minulé sezony. Dnes úspěšně absolvoval zdravotní testy.

 

"Kluby se dohodly, že výši přestupní částky nezveřejní. Rád bych Honzovi poděkoval za jeho práci pro Slavii a popřál mu hodně úspěchů v novém působišti," uvedl sportovní ředitel Slavie Michal Šrámek.

 

Jedenadvacetiletý obránce Jan Hošek je v áčku třetí sezonu, nasbíral 11 ligových startů, ten první v roce 2007. Klatovský rodák Jan Hošek prošel dorosteneckými týmy Slavie, hrál za slávistickou rezervu než naskočil do přípravy áčka. Startoval na mistrovství světa do 20 let v Egyptě, patří do kádru reprezentační jedenadvacítky.

 

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články