Fanklub Slavie zajistí vstupenky i pro nečleny

Vzhledem k situaci s prodejem vstupenek na utkání 2. kolo Gambrinus ligy Baník Ostrava - Slavia, jejichž prodej pro naše fanoušky bude probíhat pouze v Praze, fanklub Slavie vychází vstříc našim mimopražským příznivcům a nabízí jim možnost zajištění vstupenky.

Informace k zajištění vstupenek na zápas Baník Ostrava - Slavia Praha pro mimopražské fanoušky prostřednictvím Fanklubu:

Pro mimopražské členy Fanklubu bude fungovat běžný objednávkový prodej ve zkráceném čase, tzn. že objednání vstupenek a především jejich úhrada na účet FK musí být provedeny do pátku 23.7. 16:00 hod. Cena jedné vstupenky činí 160,- Kč. Každý člen FK si může objednat 1+4 vstupenky.

Fanklub výjimečně tuto službu poskytne i nečlenům Fanklubu, a to za manipulační poplatek 20,- Kč za jednu vstupenku.

Při objednávce je nutno pro každou vstupenku uvést jméno, příjmení a datum narození.

O termínu spuštění prodeje vstupenek budete informování na webu.  Informace o způsobu prodeje vstupenek najdete zde: Předprodej vstupenek pro slávisty na utkání na Bazalech

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články