Slávisté se chystají na Ostravu

Slávisté se v Edenu chystají na druhý zápas Gambrinus ligy, který je čeká v neděli v Ostravě. S týmem už naplno trénují uzdravení Benjamin Vomáčka a Josef Kaufman, a také dvacetiletý obránce Lukáš Palko.

EDEN – Zatímco v Synot Tip Areně dopoledne finišovala demontáž pódia po úterním koncertu, slávisté se vydali na trénink na hřiště číslo jedna za stadionem.

S týmem už naplno trénují Josef Kaufman i Benjamin Vomáčka, jediný individuální program v posilovně a běžecký na hřišti tak byl uchystán pro Lukáše Jarolíma.

S fyzioterapeutkou Denisou Bohiňákovou se připravuje útočník Riste Naumov, který se k týmu připojil na začátku týdne.

S áčkem se také už druhý týden připravuje dvacetiletý levý obránce Lukáš Palko, který v minulé sezoně přešel ze slávistického dorostu do rezervního týmu. Palko je odchovancem Slavie, na svém kontě má reprezentační starty za U17 a U18.

Trenér Luboš Přibyl má už také v hotové podobě brankářskou trojici, Martina Vaniaka doplňuje finský gólman Anssi Jaakkola a Roman Valeš.

S týmem od začátku týdne nejsou Jan Hošek, který přestoupil do Teplic, a také Petr Mareš, kterého testuje FK Ústí nad Labem.

Fotogalerie je ze začátku dopoledního tréninku.  

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články