Vstupenky na Liberec v prodeji

Vstupenky od 150 korun

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Od úterý 27. července jsou u pokladen v Synot Tip Areně v Edenu v prodeji vstupenky na ligový zápas Slavie s Libercem. Utkání 5. kola Gambrinus ligy Slavie s Libercem je na programu v Synot Tip Areně v Edenu v neděli 15. srpna. Výkop je v 17 hodin.

Ceny vstupenek se pohybují v nejnižší kategorii Z1. Vstupenky tedy pořídíte od 150 do 300 korun. Vstupenky lze také zakoupit prostřednictvím internetového předprodeje na http://www.synottiparena.cz/

Vstupenky jsou k dostání v pokladnách u železniční trati (u vchodu číslo 4), pokladny jsou otevřeny každý všední den od 9 do 18 hodin. O víkendu (pokud není stanoveno jinak) pouze v ten den, kdy se hraje v Synot Tip Areně domácí zápas SK Slavia Praha.

 

Ceník jednorázových vstupenek najdete zde

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články