Béčko remizovalo s rezervou Boleslavi

V dalším přípravném utkání remizovala naše juniorka s rezervou Mladé Boleslavi 1:1. Branku vstřelil testovaný útočník Al Hassan.

V dalším přípravném utkání remizovala juniorka Slavie s rezervou Mladé Boleslavi na Strahově 1:1. Branku vstřelil testovaný útočník Al Hassan.

Slavia B - Mladá Boleslav B 1:1 (0:0)

Branky: 65. Al Hassan - 60. Tvaroha

Slavia B: 1. poločas - Jaakkola - Mikula, Zieris, Neuberg, Palko - Pázler, Kolařík, Belaid, Koreš, Kučera - Vyhnal. 2. poločas: Valeš - Galus, Procházka, Mikula (70. Pázler), Grohol, Hájek, Dembélé, Janda, Hurka - Zákostelský, Al Hassan

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články