Břevínka jdou do finále! To uvidíte v sobotu na stadionu

Letošní soutěž v trefování břevínek přinesla mnoho napínavých soubojů a nejedno postupové překvapení. V druhém semifinále sledujte, kdo se společně s Vlčákem a Kucim probojuje do velkého finále soutěže, které uvidíte v sobotu před zápasem s Teplicemi na obrazovkách v Edenu!

Skupina A
Hned první souboj mezi náhodně rozlosovanými aktéry soutěže přinesl nadmíru zajímavou podívanou. Po kompletních pěti kolech totiž hned šest z osmi soutěžících zapsalo dva přesné zásahy - Houšťa, Honza Černý, Šéva, Cuf, Kuci a Muri. Protože postup do semifinále si mohlo zajistit pouze trio účastníků, následoval rozstřel hraný na rychlou smrt, ve kterém se z postupu radovaly čerstvé posily Šéva a Kuci, společně s Houšťou.

Skupina B
Po pěti kolech si zásluhou dvou přesných zásahů zajistili postup Béřa a Vlčák, v rozstřelu pak svedli souboj o poslední postupové místo Ibra, Hušba a Maso. Dva prvně jmenovaní soutěžící svůj rozstřelový pokus neproměnili, zato Maso nadýchaným obloučkem trefil do černého a zamířil za postupem do semifinále.

Skupina C
V předposlední skupině zazářil Olie, který díky třem proměněným pokusům nenašel mezi soupeři konkurenci a stal se prvním semifinalistou skupiny. Balu, Kudy, Simon a Kestlík měli po pěti kolech po jednom úspěšném zásahu a o jejich postupu tak musel rozhodnout až rozstřel. Hned v jeho prvním kole si přesným pokusem zajistil pokračování v soutěži Balu, ke kterému se po dlouhém souboji zbylé trojice přidal Kestlík.

Skupina D
Závěrečné skupině kraloval Míša, který, stejně jako Olie v předešlé skupině, trefil hned tři břevna. Skutečný boj se rozhořel o dvě zbylá postupová místa – Zelí, Suk, Alex, Miňo a Mick zaznamenali dva přesné zásahy. Rozuzlení situace se zhostili Alex a Suk, kteří ve třetím kole rozstřelu mířili bezchybně a zaplnili poslední dvě volná semifinálová místa.

Semifinále 1
Ze šesti semifinalistů postupovali do velkého finále turnaje dva nejúspěšnější střelci. Prvním z nich se stal zkušený Kuci, který se nemýlil dvakrát z pěti pokusů. Krásný souboj o druhé místo proběhl mezi Šévou a Vlčákem, z vítězství se nakonec díky dvěma rozstřelovým zásahům radoval mladý obránce.

Semifinále 2
Oba své úvodní pokusy proměnil v přesné zásahy a následný postup Alex. Souboj o druhé finálové místo probíhal zejména mezi Míšou, Sukem a Oliem. Radovat se nakonec mohla sešívaná dvaadvacítka, která s přehledem proměnila svůj pátý pokus v celkově druhou trefu do černého a zaplnila poslední volné místo ve finálové čtveřici.

Finále
Do finále soutěže se tak probojovala čtveřice Vlčák, Kuci, Alex a Suk. Jejich souboj můžete sledovat na velkoplošných obrazovkách na SINOBO STADIUM v sobotu před zápasem s Teplicemi.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

před 2 dny
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

před 2 dny
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

před 2 dny
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články