Břevínka jdou do finále! To uvidíte v sobotu na stadionu

Letošní soutěž v trefování břevínek přinesla mnoho napínavých soubojů a nejedno postupové překvapení. V druhém semifinále sledujte, kdo se společně s Vlčákem a Kucim probojuje do velkého finále soutěže, které uvidíte v sobotu před zápasem s Teplicemi na obrazovkách v Edenu!

Skupina A
Hned první souboj mezi náhodně rozlosovanými aktéry soutěže přinesl nadmíru zajímavou podívanou. Po kompletních pěti kolech totiž hned šest z osmi soutěžících zapsalo dva přesné zásahy - Houšťa, Honza Černý, Šéva, Cuf, Kuci a Muri. Protože postup do semifinále si mohlo zajistit pouze trio účastníků, následoval rozstřel hraný na rychlou smrt, ve kterém se z postupu radovaly čerstvé posily Šéva a Kuci, společně s Houšťou.

Skupina B
Po pěti kolech si zásluhou dvou přesných zásahů zajistili postup Béřa a Vlčák, v rozstřelu pak svedli souboj o poslední postupové místo Ibra, Hušba a Maso. Dva prvně jmenovaní soutěžící svůj rozstřelový pokus neproměnili, zato Maso nadýchaným obloučkem trefil do černého a zamířil za postupem do semifinále.

Skupina C
V předposlední skupině zazářil Olie, který díky třem proměněným pokusům nenašel mezi soupeři konkurenci a stal se prvním semifinalistou skupiny. Balu, Kudy, Simon a Kestlík měli po pěti kolech po jednom úspěšném zásahu a o jejich postupu tak musel rozhodnout až rozstřel. Hned v jeho prvním kole si přesným pokusem zajistil pokračování v soutěži Balu, ke kterému se po dlouhém souboji zbylé trojice přidal Kestlík.

Skupina D
Závěrečné skupině kraloval Míša, který, stejně jako Olie v předešlé skupině, trefil hned tři břevna. Skutečný boj se rozhořel o dvě zbylá postupová místa – Zelí, Suk, Alex, Miňo a Mick zaznamenali dva přesné zásahy. Rozuzlení situace se zhostili Alex a Suk, kteří ve třetím kole rozstřelu mířili bezchybně a zaplnili poslední dvě volná semifinálová místa.

Semifinále 1
Ze šesti semifinalistů postupovali do velkého finále turnaje dva nejúspěšnější střelci. Prvním z nich se stal zkušený Kuci, který se nemýlil dvakrát z pěti pokusů. Krásný souboj o druhé místo proběhl mezi Šévou a Vlčákem, z vítězství se nakonec díky dvěma rozstřelovým zásahům radoval mladý obránce.

Semifinále 2
Oba své úvodní pokusy proměnil v přesné zásahy a následný postup Alex. Souboj o druhé finálové místo probíhal zejména mezi Míšou, Sukem a Oliem. Radovat se nakonec mohla sešívaná dvaadvacítka, která s přehledem proměnila svůj pátý pokus v celkově druhou trefu do černého a zaplnila poslední volné místo ve finálové čtveřici.

Finále
Do finále soutěže se tak probojovala čtveřice Vlčák, Kuci, Alex a Suk. Jejich souboj můžete sledovat na velkoplošných obrazovkách na SINOBO STADIUM v sobotu před zápasem s Teplicemi.

Aktuálně

ONLINE: Slavia hraje odvetu na Chelsea

dnes
Od 21:00 středoevropského času hraje Slavia odvetu čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea.

Chelsea Miroslava Stocha od A do Z

dnes
Záložník Slavie Miroslav Stoch nastartoval svoji úspěšnou kariéru v londýnské Chelsea, se kterou se Slavie ve čtvrtek utká o postup do semifinále UEFA Europa League. Jak sešívaný kanonýr vzpomíná na své angažmá ve věhlasném ostrovním klubu?

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na Chelsea

dnes
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání. Pochod fanoušků startuje v 18:00.

Další články