Břevínka jdou do finále! To uvidíte v sobotu na stadionu

Letošní soutěž v trefování břevínek přinesla mnoho napínavých soubojů a nejedno postupové překvapení. V druhém semifinále sledujte, kdo se společně s Vlčákem a Kucim probojuje do velkého finále soutěže, které uvidíte v sobotu před zápasem s Teplicemi na obrazovkách v Edenu!

Skupina A
Hned první souboj mezi náhodně rozlosovanými aktéry soutěže přinesl nadmíru zajímavou podívanou. Po kompletních pěti kolech totiž hned šest z osmi soutěžících zapsalo dva přesné zásahy - Houšťa, Honza Černý, Šéva, Cuf, Kuci a Muri. Protože postup do semifinále si mohlo zajistit pouze trio účastníků, následoval rozstřel hraný na rychlou smrt, ve kterém se z postupu radovaly čerstvé posily Šéva a Kuci, společně s Houšťou.

Skupina B
Po pěti kolech si zásluhou dvou přesných zásahů zajistili postup Béřa a Vlčák, v rozstřelu pak svedli souboj o poslední postupové místo Ibra, Hušba a Maso. Dva prvně jmenovaní soutěžící svůj rozstřelový pokus neproměnili, zato Maso nadýchaným obloučkem trefil do černého a zamířil za postupem do semifinále.

Skupina C
V předposlední skupině zazářil Olie, který díky třem proměněným pokusům nenašel mezi soupeři konkurenci a stal se prvním semifinalistou skupiny. Balu, Kudy, Simon a Kestlík měli po pěti kolech po jednom úspěšném zásahu a o jejich postupu tak musel rozhodnout až rozstřel. Hned v jeho prvním kole si přesným pokusem zajistil pokračování v soutěži Balu, ke kterému se po dlouhém souboji zbylé trojice přidal Kestlík.

Skupina D
Závěrečné skupině kraloval Míša, který, stejně jako Olie v předešlé skupině, trefil hned tři břevna. Skutečný boj se rozhořel o dvě zbylá postupová místa – Zelí, Suk, Alex, Miňo a Mick zaznamenali dva přesné zásahy. Rozuzlení situace se zhostili Alex a Suk, kteří ve třetím kole rozstřelu mířili bezchybně a zaplnili poslední dvě volná semifinálová místa.

Semifinále 1
Ze šesti semifinalistů postupovali do velkého finále turnaje dva nejúspěšnější střelci. Prvním z nich se stal zkušený Kuci, který se nemýlil dvakrát z pěti pokusů. Krásný souboj o druhé místo proběhl mezi Šévou a Vlčákem, z vítězství se nakonec díky dvěma rozstřelovým zásahům radoval mladý obránce.

Semifinále 2
Oba své úvodní pokusy proměnil v přesné zásahy a následný postup Alex. Souboj o druhé finálové místo probíhal zejména mezi Míšou, Sukem a Oliem. Radovat se nakonec mohla sešívaná dvaadvacítka, která s přehledem proměnila svůj pátý pokus v celkově druhou trefu do černého a zaplnila poslední volné místo ve finálové čtveřici.

Finále
Do finále soutěže se tak probojovala čtveřice Vlčák, Kuci, Alex a Suk. Jejich souboj můžete sledovat na velkoplošných obrazovkách na SINOBO STADIUM v sobotu před zápasem s Teplicemi.

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Zápasu by slušel spíše výsledek 2:2, ví Kolář

před 2 dny
Pátou nulu v letošním ročníku Evropské ligy si proti Genku připsal brankář Ondřej Kolář. V zápase s belgickým soupeřem se zaskvěl několika skvělými zákroky a udržel Slavii ve hře o postup. ​„Zápas se hrál nahoru dolů, oba týmy měly šance skórovat. Bezbrankový výsledek je do odvety dobrý," říká Ondřej Kolář.

Další články