Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Mohl by vám svědčit zápas, ve kterém na vás soupeř spíš bude vytvářet tlak?
„Ta otázka má dvě roviny. Určitě nám bude víc vyhovovat presovat proti kvalitnímu týmu jako je Leverkusen, který se bude snažit hrát zezadu, ale jeho kvalita je rozhodně větší než Beerševy. Uvidíme, jak si s tím poradíme, jestli nám to bude vyhovovat, poznáme až v zápasu.“

Je to nezvyklá situace, že se nehraje liga. Jak prožíváte, že hrajete pouze jednou týdně?
„Je to tak, jak to je. Jsme hlavně rádi, že můžeme hrát alespoň nějakou soutěž. Nedokážu si představit, že bychom trénovali a vůbec nevěděli, co bude. I když nás to mrzí a ligu bychom určitě chtěli hrát, tak jsme rádi za Evropskou ligu. Pro nás může být výhoda, že se můžeme na ty zápasy připravit, protože na to máme celý týden, a můžeme se soustředit na tuhle soutěž. Jsme rádi, že vůbec fotbal můžeme hrát, a doufáme, že se liga vrátí co nejdřív.“

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

dnes
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

včera
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

včera
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články