Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Mohl by vám svědčit zápas, ve kterém na vás soupeř spíš bude vytvářet tlak?
„Ta otázka má dvě roviny. Určitě nám bude víc vyhovovat presovat proti kvalitnímu týmu jako je Leverkusen, který se bude snažit hrát zezadu, ale jeho kvalita je rozhodně větší než Beerševy. Uvidíme, jak si s tím poradíme, jestli nám to bude vyhovovat, poznáme až v zápasu.“

Je to nezvyklá situace, že se nehraje liga. Jak prožíváte, že hrajete pouze jednou týdně?
„Je to tak, jak to je. Jsme hlavně rádi, že můžeme hrát alespoň nějakou soutěž. Nedokážu si představit, že bychom trénovali a vůbec nevěděli, co bude. I když nás to mrzí a ligu bychom určitě chtěli hrát, tak jsme rádi za Evropskou ligu. Pro nás může být výhoda, že se můžeme na ty zápasy připravit, protože na to máme celý týden, a můžeme se soustředit na tuhle soutěž. Jsme rádi, že vůbec fotbal můžeme hrát, a doufáme, že se liga vrátí co nejdřív.“

Aktuálně

V neděli od 18:30 proti Zbrojovce Brno

před 2 dny
Sešívaní vyzvou v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY na svém hřišti v neděli od 18:30 nováčka nejvyšší soutěže Zbrojovku Brno.

Tým ukázal obrovské srdce a velkou kvalitu

před 2 dny
Sešívaní zvítězili ve čtvrtém zápase základní skupiny Evropské ligy 3:1 na hřišti Nice. „Po všech stránkách to byl velice náročný zápas," říká Jindřich Trpišovský.

Za první gól jsem strašně rád. Vítězství je pro fanoušky

před 2 dny
Ondřej Lingr otevřel svůj gólový účet ve Slavii i zápis utkání v Nice výstavní trefou zpoza vápna. „Za takový první gól ve Slavii jsem neskutečně rád, vyšlo to parádně. V zápase jsme potvrdili formu, ve které musíme pokračovat."

Další články