DK: Utkání s Libercem bez diváků

​Slavia odehraje sobotní utkání s Libercem bez diváků. Velice nás mrzí, že k této situaci došlo, jako klub ale musíme respektovat nařízení disciplinární komise LFA.

„Představenstvo SK Slavia Praha se rozhodlo přijmout disciplinární trest uzavření stadionu na jeden zápas a trest finanční pokuty 250.000 Kč. Odvolaní podává pouze na další tresty podmíněného uzavření Tribuny Sever a Tribuny Františka Pláničky na dva zápasy do 31. 12. 2019,“ říká předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík.

Tím, že Slavia utkání sehraje bez diváků, neplatí pro vstup na stadion permanentní vstupenky. Všem permanentkářům a podporovatelům Slavie se za tuto nepříjemnost omlouváme a doufáme, že se situace nebude už opakovat.

Pokud se stane, že se jakýkoliv zápas hraje bez přítomnosti diváků, a to kvůli disciplinárnímu trestu od třetích stran (UEFA, FAČR, LFA), pak dle obchodních podmínek, se kterými se permanentní vstupenky prodávaly, nevzniká nárok na náhradu za dané utkání.

Mrzí nás, že nemůžeme očekávat podporu slávistických fanoušků na tribunách, v dalším zápase po Liberci přivítáme Bohemians a také soupeře o Ligu mistrů. Budeme se těšit na všechny fanoušky a jejich důležitou podporu v duchu fair-play.

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články