DK: Utkání s Libercem bez diváků

​Slavia odehraje sobotní utkání s Libercem bez diváků. Velice nás mrzí, že k této situaci došlo, jako klub ale musíme respektovat nařízení disciplinární komise LFA.

„Představenstvo SK Slavia Praha se rozhodlo přijmout disciplinární trest uzavření stadionu na jeden zápas a trest finanční pokuty 250.000 Kč. Odvolaní podává pouze na další tresty podmíněného uzavření Tribuny Sever a Tribuny Františka Pláničky na dva zápasy do 31. 12. 2019,“ říká předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík.

Tím, že Slavia utkání sehraje bez diváků, neplatí pro vstup na stadion permanentní vstupenky. Všem permanentkářům a podporovatelům Slavie se za tuto nepříjemnost omlouváme a doufáme, že se situace nebude už opakovat.

Pokud se stane, že se jakýkoliv zápas hraje bez přítomnosti diváků, a to kvůli disciplinárnímu trestu od třetích stran (UEFA, FAČR, LFA), pak dle obchodních podmínek, se kterými se permanentní vstupenky prodávaly, nevzniká nárok na náhradu za dané utkání.

Mrzí nás, že nemůžeme očekávat podporu slávistických fanoušků na tribunách, v dalším zápase po Liberci přivítáme Bohemians a také soupeře o Ligu mistrů. Budeme se těšit na všechny fanoušky a jejich důležitou podporu v duchu fair-play.

Aktuálně

V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

včera
V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Sedmý díl TOTÁLN! SEZONY ve SLAVIA MUSEUM 29. srpna

včera
Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Střelce jsem měl nastudovaného, prozradil Kolář

včera
Ondřej Kolář se stal díky chycené penaltě Omraniho hrdinou utkání v Kluži. ​„Všichni cítíme, že je postup blízko, ale musíme si uvědomit, že jsme teprve v poločase," uklidňoval euforii.

Další články