Daniel Langhamer odchází do Mladé Boleslavi

Sedmnáctiletý záložník, který nastupoval v dosavadní části sezony převážně za B-tým, odchází do Mladé Boleslavi.

Mladý středopolař odchází do středočeského celku na přestup, Slavia má u Daniela možnost zpětného odkupu za pevně stanovenou částku.

Daniel Langhamer (ročník 2003) je ve Slavii od svých sedmi let. S A-týmem absolvoval dvě soustředění a zasáhl také do několika přípravných duelů sešívaného áčka. V uplynulé sezoně si v červenobílém dresu zahrál také mládežnickou Ligu mistrů, soutěžní zápasy hrával v sezoně 2019/20 hlavně za dorostenecký tým U19 a také rezervní celek. Pravidelně také nastupuje za mládežnické reprezentační výběry Česka.

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články