Den s Cufem

Stejně jako minulým čtvrtkem i tímto vás provede na sociálních sítích jeden z hráčů A-týmu. Tentokrát jím bude Vladimír Coufal.

Pravidelný kontakt s hráči A-týmu, o který nás připravila aktuální situace si stejně jako minulý čtvrtek, kdy vás svým dnem provedl Ondřej Kúdela, náležitě vynahradíme i tentokrát. Tím dalším, který nás seznámí se svým dnem bude Vladimír Coufal.

Co nejlepší bek české ligy rád snídá před ranním během, jak se udržuje v kondici v omezených domácích podmínkách, nebo jak tráví volný čas s rodinou? To se dozvíte na našich sociálních sítích, stačí hledat #denscufem. Kromě jiného se můžete těšit i na videokonferenci na Instagramu, kde se k němu připojí jeden z hostů.

Aktuálně

Společně v Edenu! Alespoň symbolicky

včera
Slavia před netradičně tichým Edenem získala v sobotu tři body. A když už jste s námi nemohli být osobně, jsme rádi, že s námi byly alespoň vaše tváře!

V úterý od 20:00 se představíme v Příbrami

včera
FORTUNA:LIGA pokračuje dál a po víkendových utkáních už je na obzoru další duel. Po jasné výhře nad třetím Jabloncem zamíří sešívaní do Příbrami, která se nachází na samém konci ligové tabulky.

Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu

před 2 dny
Ondřej Kolář přispěl k vítězství nad Jabloncem svojí 18. nulou v sezoně a vytvořil tak nový ligový rekord. ​„Dozadu jsme hráli zodpovědně,“ těší brankáře Slavie.

Další články