Dnes končí aukce o věci #PLYSACIDOMOTOLA

Aukce dnes vrcholí, večer končí jak podepsaná trička hráčů, tak i trenéra čepice. V článku naleznete bližší informace o akci #PLYSACIDOMOTOLA.

Obě charitativní aukce dnes vrcholí, přihazovat na trička jednotlivých hráčů můžete zde, trenérovu čepici pak můžete dražit tady.

Začalo to výzvou příznivců našeho odvěkého městského rivala naházet před 294. derby pražských "S" na některé z hráčů Slavie plyšové hračky a skončilo to velkolepou charitativní akcí, na jejímž konci je finanční částka, která pomůže malým pacientům z Transplantační jednotky Fakultní nemocnice v Motole.

Do dražby putovaly speciální bílá trička #plysacidomotola, ve kterých jedenáctka hráčů Slavie nastoupila na Letné do 294. derby. Každé tričko je podepsáno hráčem, který v něm přišel na hřiště. Nechybí chybět ani vítězná kšiltovka trenéra Jindřicha Trpišovského opět opatřená podpisem.

Dobročinná aukce podepsaných triček z vítězného DERBY
Dražíme 11 triček, které měli hráči při nástupu v derby na Letné. Aukce každého trička začíná na 91 korunách, neboť 91x jsme vyhráli slavné pražské derby! Každé tričko je podepsané hráčem, a navíc v případě zájmu vítězného dražitele dopíše na tričko hráč exkluzivní věnování.
Prosíme všechny účastníky dražby, aby se účastnili jen v případě, že jsou ochotní danou částku skutečně zaplatit.
 Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.
Dobročinná aukce kšiltovky Jindřicha Trpišovského z vítězného DERBY
Dražíme kšiltovku Jindřicha Trpišovského, se kterou odtrénoval vítězné derby na Letné, které skončilo 3:0. Aukce kšiltovky začíná na 294 korunách, neboť se jednalo o 294. pražské derby! Kšiltovka je podepsaná trenérem, a navíc v případě zájmu vítězného dražitele dopíše na kšiltovku exkluzivní věnování.
Prosíme všechny účastníky dražby, aby se účastnili jen v případě, že jsou ochotní danou částku skutečně zaplatit.
Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.

Kompletní výtěžek poputuje na dobročinné účely pro děti z DONORU. Trička Plyšáci do Motola si také můžete zakoupit ve fanshopu a přispět tím na DONOR.

Příznivci Slavie i její současní nebo bývalí hráči nejen sdíleli fotografie s plyšovými mazlíčky, ale hlavně přispívali podle svých možností na konto sdružení DONOR, které spolupracuje s dětskou Transplantační jednotkou. 

Do akce, která odstartovala ve čtvrtek před derby, se zapojila velká a různorodá slávistická rodina: sportovci (Petra Kvitová, Zuzana Hejnová, Bohdan Ulihrach, Michal Vondrka), politici (Alexandr Vondra, Jan Skopeček a další), herci, moderátoři a umělci (Michal Suchánek, Pavel Zuna, David Prachař, Marek Taclík, Jiří Strach), bývalí hráči Slavie (Vladimír Šmicer, Marek Suchý, David Kalivoda, Jakub Jankto, Antonín Barák, Tomáš Necid, Jaromír Zmrhal) i hráči současného A-týmu (Vladimír Coufal, Josef Hušbauer, Přemysl Kovář, Ondřej Kolář).

Všem příznivcům, kteří se do akce zapojili a podpořili tak nejen naše hráče, ale zejména sdružení DONOR, děkujeme! Opět jsme ukázali že #spolujsmesilnejsi.

Na 294. derby putoval na Letnou společně s hráči také obří plyšový červenobílý medvěd, který byl nedílnou součástí slávistického týmu v kabině i na střídačce. Jeho cestu, která začala v Edenu nástupem do klubového autobusu a skončila vítěznou děkovačkou a oslavami v kabině, mapuje unikátní video.

Pomyslnou tečkou za akcí #plysacidomotola byla přítomnost dětí, které se na Transplantační jednotce léčily, na sobotním zápase Slavie s Mladou Boleslaví. Spolu se svými rodiči a zdravotnickým personálem z Motola podpořili naše hráče v boji o důležité ligové body.

Sdružení DONOR a Slavia patří už několik let neodmyslitelně k sobě. Každý rok navštěvují zástupci Slavie dětskou Transplantační jednotku Fakultní nemocnice v Motole, kde rozdávají nejen radost, ale i spoustu potřebných věcí.

Nedílnou součástí spolupráce je i finanční pomoc. Pravidelnou a u dětí oblíbenou akcí jsou tradiční mikulášské návštěvy. Hráči v převleku za Mikuláše, čerta a anděla přinášejí dětem nejen dárky, ale i optimismus a dobrou náladu.

Sdružení DONOR podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby nebo závažných akutních i chronických onemocnění a přináší pomoc jejich rodinám i zdravotnickému personálu. Více o sdružení DONOR  najdete zde.

Aktuálně

U15 vyhrála turnaj Bican Cup

dnes
Slávisté prošli bez jediné porážky turnajem. Ve finále porazili Spartu a stávají se tak vítězem 37. ročníku turnaje Bican Cup.

Slavia? Nic lepšího jsem v kariéře udělat nemohl

včera
Obránce Vladimír Coufal se upsal Slavii na další čtyři roky. Opora zadních řad stvrdila kontrakt na soustředění v Rakousku. „Z mojí strany to beru jako důkaz, že jsem pro Slavii schopný udělat prakticky všechno,“ říká Coufal.

Bořil: Slavia je priorita

včera
Kapitán sešívaných Jan Bořil podepsal na soustředění v Rakousku novou smlouvu, čímž si jeho služby Slavia pojistila na další tři roky. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle,“ říká obránce.

Další články