Dodatečný nábor do sportovních tříd ZŠ Eden

Chcete, aby vaše dítě navštěvovalo sportovní třídu ZŠ Eden a zároveň hrálo fotbal za nejstarší fotbalový klub? Přijďte ve čtvrtek 22. 3. do tréninkového centra v Edenu, kde se uskuteční dodatečný nábor do sportovních tříd v Edenu.
Slavia pokračuje v povedené spolupráci se Základní školou Eden, a i letos se otevře další ročník sportovní třídy. Nábor do sportovních tříd se týká hráčů ročníku narození 2007.

Nábor do sportovních tříd se koná 22. 3. v tréninkovém centru v Edenu, začátek je v 17:00. Na nábor je nutné se předem přihlásit pomocí registračního formuláře.

Videopozvánka:V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat šéftrenéra žákovských kategorií Petra Karocha, tel. 603 535 357, email petr.karoch@slavia.cz.

Aktuálně

PŘÍPRAVA: Proti Slovanu Bratislava a Žižkovu v pátek v Edenu

včera
​Slavia v rámci letní přípravy změří v pátek 29. června v Edenu síly se Slovanem Bratislava a Viktorií Žižkov.

Jaroslav Zelený vyztuží defenzivu sešívaných

včera
Defenzivní řady Slavie posílí pětadvacetiletý obránce či záložník Jaroslav Zelený. Ten přichází z Jablonce a v sešívaném podepsal smlouvu do roku 2022.

Slavii posílí hvězda rumunské ligy

včera
Slavii posílí čtyřiadvacetiletý rumunský záložník Alexandr Baluta, který v loňské sezoně nastřílel za Craiovu 17 soutěžních branek.

Další články