sparta>slavia

ESPORTS: Slavii posílí Michal ”DRMi10” Drastich, v úterý kvalifikační turnaj e:LIGY

Slávistický esport posílí Michal "DRMi10" Drastich, který přichází z plzeňské Viktorie.

Michal "DRMi10" Drastich, nová posila sešívaného eportového týmu, během pondělka podepsal smlouvu, prohlédl si zázemí týmu Brute a stihl i focení v červenobílém. „Jsem rád, že jsem se mohl připojit ke klubu jako je Slavie. Doufám, že se mi podaří udělat další výkonnostní skok a budu podávat co nejlepší výkony," těší novou posilu SuperSlavia esports.

Během pondělka byl nastavený i tréninkový plán, aby se mohl DRMi10 nadále rozvíjet v hraní FIFA 21. „Líbí se mi koncepční práce klubu a jsem rád, že můžu reprezentovat barvy Slavie," říká nová posila.

e:LIGA se blíží, kvalifikační turnaj už v úterý

Už v úterý 12. ledna od 17:00 se odehraje slávistická online kvalifikace v e:LIZE o možnost reprezentovat sešívané! Zapojit se do kvalifikace můžete na https://www.e-liga.cz/

Ze slávistických hráčů obsadí místo v Grandfinále Martin "Kobby" Strnad, v semifinále se zapojí Jakub "CptKubajz" Pudil a nová posila Michal "DRMi10" Drastich. „e:LIGA je nejprestižnější turnaj u nás a je pro mě velkou motivací uhrát se Slavií dobrý výsledek," těší se na e:LIGU Michal "DRMi10" Drastich. 

Aktuálně

V sobotu od 18:00 venku proti Olomouci

dnes
Po týdenní přestávce odehrají slávisté další ligový zápas. V rámci 17. kola se představí na Andrově stadionu v Olomouci.

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Hráči na hostování: Senzační porážce Slovácka pomohl i van Buren

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Další články