ESPORTS: Slavii posílí Michal ”DRMi10” Drastich, v úterý kvalifikační turnaj e:LIGY

Slávistický esport posílí Michal "DRMi10" Drastich, který přichází z plzeňské Viktorie.

Michal "DRMi10" Drastich, nová posila sešívaného eportového týmu, během pondělka podepsal smlouvu, prohlédl si zázemí týmu Brute a stihl i focení v červenobílém. „Jsem rád, že jsem se mohl připojit ke klubu jako je Slavie. Doufám, že se mi podaří udělat další výkonnostní skok a budu podávat co nejlepší výkony," těší novou posilu SuperSlavia esports.

Během pondělka byl nastavený i tréninkový plán, aby se mohl DRMi10 nadále rozvíjet v hraní FIFA 21. „Líbí se mi koncepční práce klubu a jsem rád, že můžu reprezentovat barvy Slavie," říká nová posila.

e:LIGA se blíží, kvalifikační turnaj už v úterý

Už v úterý 12. ledna od 17:00 se odehraje slávistická online kvalifikace v e:LIZE o možnost reprezentovat sešívané! Zapojit se do kvalifikace můžete na https://www.e-liga.cz/

Ze slávistických hráčů obsadí místo v Grandfinále Martin "Kobby" Strnad, v semifinále se zapojí Jakub "CptKubajz" Pudil a nová posila Michal "DRMi10" Drastich. „e:LIGA je nejprestižnější turnaj u nás a je pro mě velkou motivací uhrát se Slavií dobrý výsledek," těší se na e:LIGU Michal "DRMi10" Drastich. 

Aktuálně

Góly jsou o intuici. Hattrick mi asi není přán

před 2 dny
Útočník Jan Kuchta vstřelil proti Sigmě Olomouc dva góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:1. ​„S výsledkem jsem naprosto spokojený,“ říká po utkání.

Náročný zápas. Terén byl skvělý, Bah debut zvládl

před 2 dny
Sešívaní porazili v prvním jarním utkání Sigmu Olomouc 3:1. „Měli jsme výhodu skvěle připraveného terénu. Musím pochválit trávníkáře," říká Jindřich Trpišovský.

Obrat proti Olomouci, dvakrát se trefil Kuchta

před 2 dny
Sešívaní vstoupili do roku 2021 vítězně. Olomouc porazili v rámci 15. kola FORTUNA:LIGY po obratu 3:1.

Další články