Fotbalistky Slavie hrají o titul

Slávistické ženy čeká v sobotu patrně rozhodující utkání celé sezony. Od 14:00 se představí na domácím hřišti v Horních Měcholupech proti Spartě!

Sparta vede dvě kola před koncem ligy tabulku před druhou Slavií pouze o skóre ze vzájemného zápasu. Slávistky tedy pro zisk mistrovského titulu musí zvítězit, v případě remízy by bohužel museli pouze čekat na zaváhání Sparty v poslední kole proti Slovácku.

"Je před námi nejdůležitější zápas sezóny, jsme si toho všichni vědomi a nečeká nás nic jednoduchého. Tento zápas je pro nás odměnou za dobře odvedenou práci v celé sezoně. Utkání bude fyzicky náročné, bojovné a o vítězi rozhodnou maličkosti, " řiká před sobotním důležitým duelem zkušená záložnice Petra Divišová. "Za svoji kariéru jsem zažila několik podobných utkání, kde se o vítězi rozhodlo až v samém závěru," dodala.

"Jsem velmi ráda, že se mi střelecky daří, hlavně v zápasech jako je právě derby. Budu velmi ráda, když se mi znovu podaří vstřelit branku, ale stejně tak mi bude dělat radost branky mých spoluhráček. Jsem přesvědčená, že pokud budeme hrát svoji hru, Spartu přehrajeme a v utkání zvítězíme. Mojí osobní motivací je můj táta, který se přijede na zápas podívat. Moc se na zápas těším" uzavřela Martina Šurnovská, která rozhodla v sezoně už dvě derby svými trefami.

Trenér Michal Kolomazník věří svým svěřenkyním "Asi za celou ať už hráčskou, tak dosavadní trenérskou kariéru nepamatuji napínavější závěr soutěže. Všichni víme, kde jsme byli po podzimním derby a jakou cestou jsme došli az sem. Jsme blízko a zároveň daleko, ale jedno vím určitě, že tam holky nechají všechno."

Utkání se hraje v sobotu od 14:00 na hřišti v Horních Měcholupech, přímý přenos vysílá živě TvSlavia. Spolukomentátorkou zápasu bude aktuálně nejlepší fotbalistka ČR a hráčka anglického West Hamu Kateřina Svitková. 

Aktuálně

Horní Měcholupy v novém: Je radost se o areál starat!

včera
Tréninkový areál Slavie v Horních Měcholupech dostal nový kabát. Co na to říká Daniel Vilhelm, bývalý hráč sešívaných, který zde v současné době působí jako správce?

HATT21CK heroes! Slávisté, kteří zkompletovali zlatý hattrick

před 2 dny
Podívejte se na všech 36 neporažených hrdinů, kteří v sezoně 2020/21 pomohli Slavii k zisku třetího mistrovského titulu v řadě, čtvrtého za posledních pět let a 21. celkově. Sešívaní navíc domácí soutěží prošli bez jediné porážky!

B-tým po otočce slaví výhru 4:3

před 3 dny
Slavistický B-tým otočil v závěru přípravné utkání s Živanicemi a zvítězil 4:3!

Další články